FadeAway přehled

FadeAway
https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/496894/bmid_fadeaway-29i-496894.jpg 4 56 56

AWAY série

Jak mohu chtít po ostatních, aby mi vyprávěli své příběhy, když sama nedokážu mluvit o tom, co se přihodilo mně? Když začne Kyra studovat psychologii v Berlíně, je rozhodnutá hodit minulost za hlavu. Nechybělo mnoho a stala se obětí znásilnění. Myslela si, že traumatickou událost zpracovala, ale opak je pravdou. Nemůže zapomenout na to, co se stalo, ale chce se angažovat v tom, aby ostatní nepotkal stejný osud. Ve feministickém podcastu, který sama vytvoří, pravidelně upozorňuje na to, co se jí nelíbí na vysoké škole i mimo ni. Nikdo netuší, že za úspěšným formátem stojí právě ona – nikdo kromě Milana, který se náhle objeví v jejím životě. Ale Milan je přesně ten typ muže, kterému se Kyra chtěla vyhnout... FadeAway je volným pokračováním románu BreakAway ze stejnojmenné třídílné série. Opět se v ní setkáváme s Liou, Phuong, Miriam, Noahem, Eliasem a dalšími hrdiny z prvního dílu.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Red

FadeAway , 2021

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize FadeAway. Přihlašte se a napište ho.

Alieen
26.05.2024 2 z 5

Kniha se četla hezky. Ale.. Co ten překlad? Korektura? Tolik chyb a tolikrát napsané slovo "jej".. Rušivé, zkazilo to dojem z celé knihy.

Terka18
13.04.2024 3 z 5

Nemůžu říct, že by mě kniha nějak nadchla. Řekla bych, že pro mě to byl vyloženě odpočinkový příběh. Nápad byl super. Ale proste mě to nechytlo tak jak jsem čekala. Mohla jsem knihu kdykoli odložit a neměla jsem potřebu po ni hned sáhnout. Nápad s podcastem.. v dnešní době skvělé, jen to pro mě bylo občas moc natahované

Zuzíček77
10.03.2024 5 z 5

Super námět na knihu, v dnešní době kdy podcasty letí. Opět tady máme silný příběh, který je o velmi těžkém tématu. Přijde mi, že tento díl je lépe zpracovaný a hlavně u něj bude člověk dost přemýšlet. Není to úplná oddechovka na jedno slupnutí. Kyra má za sebou traumatickou událost a v Berlíně chce studovat psychologii. Do cesty se jí připlete Milan, kluk který zná její tajemství ohledně podcastu. Milan je milý, přátelský a cílevědomý. On ale žije hlavně pro házenou a to je právě problém. Oba jsem si hned oblíbila, s Kyrou už jsme se setkaly v prvním díle a těšila jsem se na její příběh. Konec knihy byl skvělý a tam už nezůstane oko suché. Epilog mě rozsekal ještě více takže hurá na třetí díl s Miriam. Opět musím vyzdvihnout nádhernou obálku knihy.

Vychází Kouzlo všité do šatů a další knižní novinky (45. týden)

04.11.2022

Kniha noci, Stín bohů a další knižní novinky (43. týden)

23.10.2022

Kniha FadeAway v seznamech