Až moc blízko přehled

Až moc blízko
https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/354613/bmid_az-moc-blizko-LF0-354613.jpg 3 83 83

Lstivé. Zákeřné. Vražedné. Takové jsou tyhle přítelkyně… Mia je úspěšná psychoterapeutka s prosperující praxí, přesto neváhá všeho nechat, když se v telefonu ozve její dlouholetá přítelkyně Lysette a celá zoufalá ji prosí, aby hned přijela. Její kamarádka Sarah totiž spáchala sebevraždu skokem ze střechy parkovacího domu. Zůstal po ní jen mobil s neodeslanou zprávou LITUJI. Mia je odhodlaná zjistit, co se stalo. Jak vysokou cenu za to ale bude muset zaplatit?... celý text

Literatura světová Dobrodružné Thrillery
Vydáno: , Motto

Too Close For Comfort , 2016

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Až moc blízko. Přihlašte se a napište ho.

Littlemonday
28.05.2024 1 z 5

Kniha nám představí psycholožku Miu, které zavolá dlouholetá kamarádka, že její sousedka, se kterou měla báječný vztah, spáchala sebevraždu.

Mia tedy neváhá a jede na malé město utěšovat kámošku Lys, která místo plakání na rameno předvede, že se umí chovat jako nevycválaná mrcha.

Mimo to v příběhu nechybí příšerně bohatá zákeřná diva, která tahá za nitky díky vlivnému manželovi. Po sebevražedkyni zbyde syn a manžel. Syn je úplně divnotýpeček i na dítě, které přišlo o mámu a manžel je brutálně arogantní hovado, který se o nic nezajímá.
Nesmím zapomenout na Miina skoromanžela Patricka, který je právník, je zahlcen prací a nestačil si všimnout, že je jeho snoubenka v totálním cvokhausu, její nejka Lys si s ní utírá zadek a ona se dál snaží pochopit, co se to sakra děje.

Samozřejmě je tam velká spousta dalších postav, které nejsou podstatné, ale jsou stejně příšerné a otravné.

Děj neubíhá naprosto vůbec, postavy vás budou vytáčet od A do Z, některé situace jsou na maximu bizarnosti, mozkové buňky vám odumřou, budete u toho usínat a prodírat se knihou až k naprosto ubohému a chabému konci.

No co už, nemůžu všechno vychvalovat, že? A tohle bylo vážně hrozný. Dlouho jsem netoužila nějakou knihu odložit a nedočíst tak jako tuto.

1/5

Madi
12.04.2024

Dočetla jsem to ke stránce 63 a dal číst nebudu. Vůbec mě to nezaujalo.

Zlatinka.Emilly
20.10.2023 1 z 5

Přečetla jsem 50 stránek a po přečtení recenzí už nemám chuť pokračovat. Možná si ji později doposlechnu jako audio.

65 knižních novinek (23.10. - 5.11.)

23.10.2017

64 knižních novinek (9. - 23. října)

09.10.2017

Kniha Až moc blízko v seznamech

v Právě čtených3x
v dalších seznamech2x