Nepřítel mého nepřítele přehled

Nepřítel mého nepřítele
https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/145157/bmid_bavettovi-nepritel-meho-nepritele-RTZ-145157.jpg 4 1126 1126

Bavettovi série

Dluhy se musí platit. To ví i bývalá policistka Joan, která má závazek vůči samotnému králi drogového podsvětí. Ten se nyní hlásí o splacení dluhu a jako pojistku unese Joaninu malou dceru Amy. Zvládne Joan zabít Roberta Bavettu, jednoho z vůdců italské mafie, a dostat svou dceru zpět? Co když existuje ještě jiný způsob, jak Amy zachránit?... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Nepřítel mého nepřítele. Přihlašte se a napište ho.

zandu
08.02.2024 5 z 5

Jak už zde někdo psal přede mnou, je mi fuk, jak moc je to (ne)reálné. Další skvělý milý příběh :-)

Silvisek
03.02.2024 5 z 5

Opet uzasny dalsi dil. Nemohla jsem prestat cist a stale jsem chtela vedet jak to vse dopadne. Uzasny opravdu dil a tesim se na dalsi!

ElikaS
21.01.2024 5 z 5

Tohle byla paráda. Druhý díl se mi líbil víc než první. Knížka byla velmi čtivá, pobavila jsem se u ní, zároveň měla vše, co má správná romantika mít.
Líbilo se mi, že autorka nechodí kolem horké kaše a v ničem se zbytečně nepitvala a nic zdlouhavě nepopisovala.
Roberta jsem si oblíbila už v prvním díle, stejně jako Johnyho. Takže jsem si tento díl vyloženě užila.
Velmi příjemná oddechovka

Zatím zde není žádná související novinka.

Je hřích lhát člověku, který mě učil lhát? Myslím, že ne.

Pokud jde o rodinu, všechno ostatní přestává být důležité.

Kniha Nepřítel mého nepřítele v seznamech

v Právě čtených11x
v Přečtených1 590x
v dalších seznamech7x

pro ženy

2012  89%Nebezpečná láska
2014  85%Zakázaná přitažlivost
2014  79%Pekáč buchet
2013  88%Nepřítel mého nepřítele
2013  82%S hlavou v oblacích (pejru)