Hlasy přehled

Hlasy
https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/345691/bmid_hlasy-Jlx-345691.jpg 4 666 666

Beatrice Kaspary série

Lidé, kteří si divoce mumlají sami pro sebe. Kteří se odhalují, slyší hlasy. Psychiatrické oddělení salcburské Kliniky-Sever se specializuje na mimořádně těžké případy. Když je jeden z lékařů nalezen zavražděný v ošetřovně, musí se vyšetřovatelka Beatrice Kasparyová pokusit vymámit informace z pacientů. Z traumatizovaných duší, které žijí ve své vlastním světě. A nehrají podle pravidel…... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , Knižní klub

Stimmen , 2015

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Hlasy. Přihlašte se a napište ho.

Luca86
14.04.2024 5 z 5

Další knížka po které jsem v knihovně jen tak sáhla bez předchozích informací. A dobře jsem udělala. Četlo se to samo a líbilo se mi prostředí psychiatrické léčebny. Navíc mám ráda, když se o ústředních postavách dozvídám i něco osobního. Lépe si je pak dovedu představit. Někdo tvrdí, že to je rušivé, ale v tomto případě to bylo docela pěkně sladěné. Chemie mezi vyšetřovateli byla fajn. Vraha jsem tušila tak padesát na padesát a až hodně ke konci.

BaPe895
17.11.2023 5 z 5

Super detektivka.Bavilo mě to

TheDoll
22.09.2023 2 z 5

(SPOILER) Narozdíl od předchozích dílů mě začátek knihy polapil a nechtěla jsem ji pustit. Pak to ale začala být nuda. Potenciál se začal vytrácet... Knížka by mohla být o polovinu kratší.

Objevovalo se to, co už jsme několikrát četli. Beatrice řeší pořád ty samé problémy, nedokáže najít balanc mezi prací a osobním životem, její chování vůči sobě samé je vlastně toxické... do toho si začíná s Florinem, což asi každý čekal. Akorát já bych se obešla bez poměrně detailního popisu jejich prvního sexu, není mi 13 let. U předchozích dílů se to dalo tolerovat, ale v tomto mě upřímně štvalo jak naivní je.

Zajímavé prostředí, zajímavé postavy. Celkem zajímavé, na mě ale překombinované rozuzlení. Hlavní postavy, zejména Beatrice, prostě mají patent na to, aby sériového vraha nechali sledovat průběh vyšetřování. Přitom za to vynadá Kossarovi, když pouští jednoho podezřelého k vyšetřování. A na závěr Bea nesmí zapomenout nechat se unést.

Knižní novinky (25.9. - 8.10.)

28.09.2017

Kniha Hlasy v seznamech

v Právě čtených5x
v dalších seznamech5x

detektivní a krimi romány psychiatrie

Ursula Poznanski
rakouská, 1968
2015  86%Pět
2011  84%Erebos – Hra, která zabíjí!
2014  85%Saeculum
2017  84%Hlasy