Beauchamp Hall přehled

Beauchamp Hall
https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/477220/bmid_beauchamp-hall-wh0-477220.jpg 4 36 36

Winnie vždycky toužila pracovat v New Yorku a stát se spisovatelkou, ale když jí onemocněla matka, musela se vrátit domů, aby se o ni postarala. Po letech na své sny zapomněla, uvízla v malém městě a ve vztahu s mužem, s nímž zůstávala už jen ze zvyku. Potom se však v jednom dni všechno změní: Winnie přijde o práci, přítele i svou nejlepší kamarádku a musí se znovu postavit na nohy. Když jí je nejhůř, rozhodne se hodit opatrnost za hlavu a udělat osudový krok do neznáma...... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

Beauchamp Hall , 2018

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Beauchamp Hall. Přihlašte se a napište ho.

alnahu
25.11.2023 3 z 5

(SPOILER) Z této knihy jsem tak trochu zklamaná .Po pomalém rozjezdu se sice příběh Winony rozjel.Ta pracuje ve vydavatelství, tam to pro ni nemá budoucnost a tak sní o změně života.Vyplňuje svůj život sledováním nekonečného seriálu Beauchamp Hall a to ji přivede na myšlenku ,vydat se za svým snem do Anglie,kde se tento seriál natáčí.To co následuje je pro ni uskutečnění snů.Konec příběhu je jako vždy předvídatelný. Obálka knihy je velmi pěkná.

Paja11.11
15.07.2023 4 z 5

Jednoduché a rychlé čtení. Pěkný příběh, který se dobře četl. Vadilo mi jen, jak byl konec až moc urychlený.

Lena79
10.09.2022 5 z 5

Kniha plná překlepů, které mě skutečně rušili. Co se týče děje, tak nemám námitek. Jen na okraj, Roba bych po svém boku snesla tak nanejvýš den, nechápu Winnie, že to vydržela tak dlouho. Konec příběhu předvídatelný, ale to se dalo asi čekat.

Knižní novinky (42. týden)

17.10.2021

Knižní novinky (39. týden)

26.09.2021

Kniha Beauchamp Hall v seznamech