Beton, kosti a sny přehled

Beton, kosti a sny https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/22221/bmid_beton-kosti-a-sny-utC-22221.jpg 4 68 68

Deset let uplynulo od chvíle, kdy Pavel Renčín vydal svou první povídku. Tento sborník je výběrem toho nejlepšího, co za tu dobu napsal. Každá z povídek je sklíčkem pestré mozaiky - jedna vás zamrazí, druhá překvapí a třetí zanechá prchavou lítost. Některé jsou poetické, další napínavé či dobrodružné. Jedno ale mají všechny společné: prolínání reality a fikce. Hledání fantazie ve světě kolem nás.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Beton, kosti a sny. Přihlašte se a napište ho.

kuruteku
20.06.2023 3 z 5

Teda. Ne všechno mne bavilo, ale povídka Stvořitel a poslední černá detektivka plus Zlatý drak, to bylo něco extra. Nikdy není pozdě na českou fantasy. A moc děkuji za doslov, který uvádí autora i do určitého kontextu.
Jo a Skokany si asi pro sebe načtu společně se skladbou MChBandu o soutěži ve skoku z Nuselského mostu. Bomba.

pujec
15.12.2022 2 z 5

Jsem taková rozpačitá, některé povídky se mi líbily, jiné méně, některé byly... no... divné.
Asi nejlepší bylo Na křídlech zlatých draků, pak Skokani a Balada krve.

Atekram
26.08.2022 5 z 5

Moje první Renčínova kniha, kterou jsem četla - soubor temných fantasy povídek s originálními motivy.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Beton, kosti a sny v seznamech

v dalších seznamech3x