Žár přehled

Žár https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/183414/bez-dechu-zar-UaD-183414.jpg 4 494 494

Bez dechu série

< 3. díl

Ash McIntyre má při sexu ve zvyku pustit uzdu své divoké stránce – extrémní a nesmlouvavé. Vyžaduje kontrolu. A dává přednost ženám, které preferují totéž. Ženám, které sdílel se svým nejlepším přítelem Jacem. Jace je ale nyní zadaný a o svou ženu se dělit nechce. Dokonce i Gabe je šťastný ve vztahu s ženou, který mu dává vše, po čem touží. Ash je tak jediný, jehož touhy zůstávají neuspokojeny. Pak ale pozná Josie, která se zdá imunní vůči jeho kouzlu i jeho bohatství. To v něm probudí zájem, je rozhodnutý, že Josie nenechá odejít. Nikdy by ho ani nenapadlo, že jediná žena, která mu kdy řekne ne, bude zároveň tou, která v něm vzedme takovou touhu.... celý text

Literatura světová Romány Erotika
Vydáno: , Baronet

Burn , 2013

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Žár. Přihlašte se a napište ho.

Terezzie
25.01.2024 2 z 5

Nebylo to vůbec špatné. Četlo se to hezky . Ale stejně u mě vyhrává na první čáře první díl.

Eliska107107
21.01.2024 2 z 5

Hodnotím jako celek celou sérii. První dil celkem dobrý, libovala jsem si v množství sex a dominanci Gabeho. Ovšem druhý díl jsem skoro odložila. Spousta melodramatickcých a ufňukaných scén a stále se opakujících dokola. Oba protagonisti mi lezli na nervy. Přestože tam bylo taky sexu dost, tak mě tam už ani ten nebavil.:-) Třetí díl už o něco lepší, ale taky docela nuda. Jak už se tady někteří zmiňovali, bylo to pořád dokola to samé v malých obměnách. Ještě mi přišlo trochu směšné, když si kluci dobírali Gabeho v prvním díle, že má úchylné choutky, pritom měli úplně stejný apetit.;-)

Ála1968
07.10.2023 2 z 5

Jsem ráda, že jsem na konci. Stále opakující se děj a i erotické scény.Tohle nebude můj šálek kávy a ne proto,že bych byla nějaká prudérní. Pokud je to pěkně napsané, nevadí mi dominantní chlapi a nakonec bych možná snesla i ty ufňukané ženské,ale zdá se mi , že tady je to nějaký autorčin problém. Představivost asi má,ale stále stejnou a jen ji opakuje.A pokud je to už v šesté knize,je to únavné

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Žár v seznamech

v Právě čtených9x
v dalších seznamech9x

sex USA (Spojené státy americké)

Maya Banks
americká, 1964