Bez naděje přehled

Bez naděje https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/182778/bmid_bez-nadeje-bez-nadeje-xSL-182778.jpg 4 2660 2660

Beznádejná série

1. díl

Bez naděje série

1. díl

Je lepší zjistit pravdu, nebo věřit lžím? Když se sedmnáctiletá Sky seznámí s Deanem Holderem – možná jediným klukem, jehož provází ještě horší pověst než ji – něco se v ní změní. S ním poprvé ucítí něco, co v ní všechny povrchní známosti předtím probudit nedokázaly. Holder ji uchvátí i vyděsí už během prvního setkání, ale hlavně ji dokáže probrat z citové otupělosti, kterou už začala považovat za součást své povahy. A vyvolat v ní vzpomínky na minulost... vzpomínky tak bolestné, že by si přála nechat je dál hluboko pohřbené.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Yoli (ČR)

Hopeless , 2013

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Bez naděje. Přihlašte se a napište ho.

Pajulk
včera 3 z 5

Kniha byla velmi čtivá. Začína jako romance a pak bum. To jsem vůbec nečekala. Konec mi, ale přišel až moc přeplácaný a přitažený za vlasy. Tak či tak, zase otevřela téma, které není lehké.

Věra91
12.05.2024

Za mě je tohle totální jízda. Je velmi čtivá, poutavá ve mě zanechala obrovskou stopu. Zjistila jsem jak skvělý vlastně mám život.

MollyCornelia
11.05.2024 5 z 5

5*/5*
Moje čtvrtá kniha od Colleen, spolu s 9.listopadem nejlepší.
Na začátku to vypadá na miloučkou romantiku. V půlce se to zvrtne a pronikne tam spousta těžkých témat. A posledních 50 stran... vás donutí přehodnotit všechno, co jste si o postavách mysleli.
Colleen píše společenské romány, ve kterých stírá hranice dobra a zla. Slova jako 'správné' a 'morálka' nemají pevně daný význam, a postavy musí volit životní cesty ve stínu špatných rozhodnutí. Minulost ovlivňuje přítomnost a zdánlivá drobnost má dalekosáhlé následky.
Miluju styl psaní, příběh i postavy. Všechno mě zasáhlo do srdce a vzbudilo koláž emocí.
Z technického hlediska se mi pár věcí zdálo lehce přitažené za vlasy, ale jinak hodnotím jako jednu z top knih roku.
Doporučuji lidem, kteří chtějí trochu přemýšlet, cca od 18 let.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Bez naděje v seznamech

v Právě čtených34x