Bohem zapomenutá láska přehled

Bohem zapomenutá láska
https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/452845/bmid_bohem-zapomenuta-laska-UBF-452845.jpg 4 22 22

Co je silnější? Láska k Bohu nebo láska k vlastnímu dítěti? A může být láska nemoc? Matyáš se narodil do silně věřící rodiny, ale víc než v Boha věří svému velkému snu: stát se jednou průvodčím ve vlaku. Když se v patnácti letech dostane na internátní školu, jeho život se od základu změní. Matyáš zjišťuje, že svět je mnohem pestřejší a bohatší, než si vůbec uměl představit. S novým prostředím přicházejí nejen nové zážitky, ale i první skutečná láska. Štěstí však netrvá věčně a Matyáše čeká nejtěžší zkouška v jeho životě. Bohem zapomenutá láska je silným a dojemným příběhem o přátelství, víře, rodinných poutech a splněných snech, ale též o bolesti a lidské netoleranci. Hlavně je to však hluboce emotivní příběh o lásce v mnoha jejích podobách.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Bohem zapomenutá láska. Přihlašte se a napište ho.

bábuška
11.01.2024 4 z 5

Odsuzování vrozené jinakosti je nenormální, ale provozování excorcizmu mě zcela vykolejilo. A natož u vlastniho dítěte. O zpovědním tajemství nemluvě. Zaslepenost v těchto otázkách je nelidskost. Jak se pak můžeme divit mladému nezralému chlapci že raději volí zbytečné obětování života. Příběh silný,doporučuji přečíst.

asam
07.12.2023 5 z 5

Emotivní zpracování ožehavého problému. 5 hvězdiček je málo. Doporučuji.

Juvka
19.08.2023 5 z 5

Tahle kniha mě osobně dostala. Ze začátku jsem si říkala, že je to blbost a že to odložím. Ale po čase čtení jsem začínala příběh vnímat jinýma očima. Za mě velmi smutný příběh. Závěr jsem opravdu nečekala. Doufala jsem v otočení v pozitivním slova smyslu, ale bohužel opak je pravdou. Doporučuji přečíst.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Bohem zapomenutá láska v seznamech

v dalších seznamech2x

přátelství homosexualita láska česká literatura rodina dramata LGBT, queer, LGBT+

Jiří Hnilička
česká, 1976