Bolest lásky přehled

Bolest lásky
https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/25818/bmid_bolest-lasky-UH2-25818.jpg 4 28 28

Tereza těsně před svatbou odhalí nevěru svého snoubence, což její život obrátí vzhůru nohama. Touha po lásce ji přivede do náruče dalšího muže, který však tají, že má manželku a děti. Nakonec zamilovanou Terezu kvůli rodině opouští. Po emotivním rozchodu však dochází k osudové autonehodě a Tereze zůstává fyzické postižení. Hrdinka zanevře na mužské pokolení a řeší své problémy lesbickou láskou...... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Bolest lásky. Přihlašte se a napište ho.

Angelicca
24.04.2024 5 z 5

Romantická knížka pro dospívající dívky, které by si ji měly povinně přečíst. Naivní dívka, která zjišťuje, že není všechno zlato, co se třpytí. Mně se příběh líbil.

Aghatte
08.01.2024 odpad!

Do str. 129 jsem se snažila, ale vážně to nešlo.
Trapné, předvídatelné, nudnéa trapné.
Hlavní hrdinka zralá na pěst mezi oči, Alex ujetý úchylák, Vítek a Michal přeslazení klaďáci.
Lesbická a kriminální linka, trapné.
Rozhovory umělé, a trapné.
Nechápu, proč to čtu, a nikdy už tu knihu do ruky nevezmu, škoda času.
Jo, a nechybí autonehoda, dokonce dvě, jako v každém pořádném románku pro dívky.

Allla9
07.12.2023 3 z 5

Mám ráda knížky od Markéty Harasimové. Tato mi přišla o malinko slabší, ale přečtu si i ty, co jsem ještě nečetla.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Bolest lásky v seznamech

v dalších seznamech2x