Botička přehled

Botička
https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/470690/bmid_boticka-iaA-470690.jpg 5 23 23

Trochu napínavý, trochu dojemný a opravdu hodně veselý - takový je příběh dvou jabloňových skřítků, jedné holčičky a její ztracené botičky. Skřítci Listěnka a Jablonín očekávají každým dnem narození miminka, ale kam ho uloží? Nemají postýlku! Uf, Jablonín po několika karambolech konečně sežene trpasličímu nemluvněti jednu opravdu nádhernou a pohodlnou. Jenže nedaleko od nich teď holčička Lili marně hledá svůj nejoblíbenější růžový střevíček...... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Botička. Přihlašte se a napište ho.

simca9342
26.05.2024 5 z 5

Lístěnka a Jablonín - skřítčí manželé žijící v jedné jabloni nedočkavě vyhlíží příchod miminka. Ale nějak nebyl čas vyrobit postýlku. No, v případě Jablonína spíše přišly karty na první místo, ale to už nemá cenu řešit. Něco se snad najde...
Mezitím v nedalekém domě je malá Lili na oslavě narozenin své kamarádky. Oslava skončila, všichni se rozchází domů , Lili ale nemůže najít jednu věc, která byla její. Až doteď. Momentálně ji u sebe má někdo jiný. Kdo je ten neznámý?

Knihomolka506
13.11.2023 5 z 5

Příběh dvou jabloňových skřítků a jejich dobrodružství s malým narozeným skřítkem.

GaleW
11.04.2023 4 z 5

Knížku jsme si v knihovně půjčili, protože se nám hodila do "BINGA" Ale jsem ráda, že jsme si přečetli dětskou knížku od české autorky, příběh byl milý a ilustrace moc povedené.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Botička v seznamech

v dalších seznamech1x