Město zázraků přehled

Město zázraků
https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/378960/bmid_mesto-zazraku-28h-378960.jpg 5 143 143

Božská města série

< 3. díl

Pomsta je něco, v čem Sigrud Harkvaldsson skutečně vyniká. Možná je to jediné, co mu kdy šlo. Když se tedy dozví, že byla zavražděna jeho nejvěrnější přítelkyně a spojenkyně, někdejší premiérka Shara Komaydová, je mu úplně jasné, co musí udělat. Žádná síla ze světa smrtelníků mu nemůže zabránit v tom, aby se vrahům po zásluze pomstil. Sigrud se svou obvyklou strašlivou výkonností pronásleduje kořist, začíná se ovšem obávat, že v této bitvě nedokáže zvítězit. Má-li vypátrat pravdu o Shařině smrti, musí se chopit zbraní v tajné, desítky let trvající válce, utkat se s rozhněvaným mladým bohem a odkrýt poslední tajemství Bulikova, samotného města zázraků. A co je možná ze všeho nejděsivější, konečně musí pohlédnout do tváře pravdě o své vlastní prokleté existenci.... celý text

Literatura světová Romány Fantasy
Vydáno: , Host

City of Miracles , 2017

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Město zázraků. Přihlašte se a napište ho.

toni-az
19.08.2023 5 z 5

Luxusní zakončení série, kterému z mého pohledu vůbec nic nechybělo. Akce, napětí, tajemno, sympatické postavy, katarze, zajímavá zápletka. Díl od dílu lepší a lepší, škoda že už je konec. I když možná, že dobře, protože další díl už by nejspíš byl horší a celou sérii by mohl degradovat.

ElikaS
18.01.2023 5 z 5

Sigruda jsem si oblíbila nejvíc ze všech postav ze série Božských měst. Po minulém díle, jsem byla moc zvědavá, kam se posunul a jak to vlastně celé dopadne.
Hned na úvod mě překvapil časový skok, ve kterém se knížka odehrává, ale rychle jsem si zvykla. Děj byl zajímavý, hodně akční, takže svižně odsýpal. Ani v tomto díle se autor nebál překvapivých zvratů a už od prvních stránek do nich šlapal naplno.
Samotný konec jsem tak nějak očekávala a nezmírnilo to dojetí na konci. Celá série se mi líbila.

tadzi
30.12.2022 5 z 5

Naprosto famózní finále, autor se řadí suverénně k mým oblíbencům!

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Město zázraků v seznamech

v Právě čtených1x