Máme to rádi zdravě přehled

Máme to rádi zdravě https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/388439/bmid_mame-to-radi-zdrave-K2c-388439.jpg 4 59 59

Břicháč Tom série

< 4. díl

Nová kniha Břicháče Toma "Máme to rádi zdravě" vám opět přináší spoustu nových originálních receptů do vaší kuchyně. Jednoduchá, zdravá, a přesto výborná jídla, na kterých si pochutná celá rodina. A hlavně, tento způsob vaření vás začne bavit! Celá kniha je přehledně rozdělena do 7 kapitol. Najdete v ní vše od snídaní, přes svačiny, polévky, obědy, večeře až po zdravé mlsání.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Máme to rádi zdravě. Přihlašte se a napište ho.

Booky84
12.06.2022 5 z 5

Nejlepší kniha ze série - plno receptů jsem si založila a těším se, až si je uvařím a vyzkouším.

Olous1
30.03.2021 5 z 5

Zapůjčila jsem si tuto kuchařku v knihovně a jsem nadšená receptama,že si jí půjdu zakoupit až otevřou knihkupectví. Hlavně mě potěšilo, že zde autor používá špaldovou mouku a ovesné vločky. Recepty nejsou náročné, takže je zvládne i začátečník.Za mě 100%.

mfajmanova
23.09.2020 1 z 5

Za mě vyhozené peníze. Lákavá obálka knihy skrývá nezajímavé recepty, které mne ničím nenadchly. Prolistovala jsem a odkladám do knihobudky, třeba udělá radost někomu jinému.

Zatím zde není žádná související novinka.

Ocenění knihy (1)

2018 - Český bestseller (Kuchařky)

Kniha Máme to rádi zdravě v seznamech

v dalších seznamech2x