Buď šťastný! přehled

Buď šťastný!
https://www.databazeknih.cz/img/books/87_/87400/mid_bud-stastny-87400.jpg 5 40 40

Světový bestseller, který s humorem a porozuměním objasňuje význam pozitivního myšlení. Kniha o spokojeném, šťastném a cílevědomém životě, o pochopení, smíchu a významu prožívání v přítomném okamžiku.

Literatura naučná Osobní rozvoj a styl
Vydáno: , Medium (ČR)

Being happy!

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Buď šťastný!. Přihlašte se a napište ho.

Evule734
02.01.2024 5 z 5

Moc doporučuji tuto pozitivní knihu pořídit klidně dětem v pubertě, mě bavila stejně v 15 letech, jako mě baví v 35 :)

Čokoláda
11.01.2022 5 z 5

Před časem jsem si tuto knížku koupila, potřebovala jsem poradit, pomoci.
Nyní pro zlepšení nálady ji namátkou otevřu, na náhodně vybrané stránce si prohlédnu vtipné ilustrace a ještě na mě ´´ vyskočí´´ nějaká pozitivně naladěná věta - rada.
Vypsala jsem si citát, abych si připomněla, proč tuhle knížku mám tolik ráda :
´´O smíchu bychom se toho hodně mohli naučit od dětí. Šťastná lidská mláďata se smějí skoro všemu, přirozeně a bez ostychu. Jako by intuitivně věděla, že smíchy roztřesené bříško jim zaručí dokonalé zdraví a duševní vyrovnanost. ´´

Pavlína197
18.03.2021 4 z 5

Sice jsem se nedověděla mnoho nového, co bych už jinde nečetla, ale opakování nemůže uškodit, zvlášť pokud jsou informace podané čtivou a pozitivní formou jako tady. Myslím, že tato knížka může směle tvořit jeden ze základních stavebních kamenů leckteré seberozvojové knihovničky.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Buď šťastný! v seznamech

v Právě čtených2x