Budu tě milovat bez ostychu přehled

Budu tě milovat bez ostychu https://www.databazeknih.cz/img/books/85_/85437/bmid_budu-te-milovat-bez-ostychu-To4-85437.png 5 5 5

Budu tě milovat bez ostychu je autorův poslední román a soudě podle čtenářského ohlasu i nejúspěšnější. Je to milostný příběh o dívce, nevinné a horoucí jako Shakespearova Julie, která se odhodlá stát se v přestrojení svému příteli milenkou. Děj je zasazen do prostředí rybářského přístavu na pobřeží Středozemního moře blízko španělských hranic.... celý text

Literatura světová Novely
Vydáno: , Svoboda

Je t’aimerai sans vergogne , 1967

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Budu tě milovat bez ostychu. Přihlašte se a napište ho.

Omnibus
17.12.2013 5 z 5

Tohle kdyby napsala ženská, tak ji budou kamenovat, že dělá z chlapů (zde z Pascala) schválně naprosté blbce! Chodit se dvěma holkama a nepoznat, že je to jedna a ta samá, jen s parukou a jiným makeupem? No to snad ne! Jenže tento román nenapsala žena, ale muž. A o to je ta knížka divnější (mistr Chabrol promine). Ovšem musím uznat, že jistou poetiku to mělo. Takže: je to hodně mimózní, ale až na ten námět na hlavu a (napůl) tragický závěr je to docela milý román. Příběh jedné dvojjediné dívčí lásky patnáctileté Nieves a jednoho dvojnásobného vola, devatenáctiletého Pascala, který si tu její lásku podle mě ani nezasloužil. A já taky naprosto nezaslouženě a ryze subjektivně dávám plný počet hvězd.

Petra Škrabák
14.08.2011 5 z 5

Velice čtivá a zajímavá kniha s nabytým příběhem, plným napětí. Vřele doporučuji na letní odpoledne.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Budu tě milovat bez ostychu v seznamech

francouzská literatura romance

Jean-Pierre Chabrol