Byla jedna moucha přehled

Byla jedna moucha https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/15631/bmid_byla-jedna-moucha-mpR-15631.jpg 5 44 44

Knížka vypráví o malé dívence a její mouše, které spolu prožívají různá malá dobrodružství doma, na zahradě, na hřišti, na výletě apod. S pedagogickým taktem akcentuje autorka v jednotlivých drobných příbězích nové poznatky osvětě, mravní naučení i správné postoje k lidské společnosti a ke světu. Text doprovází vlastními ilustracemi, inspirovanými dětským výtvarným projevem.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Byla jedna moucha. Přihlašte se a napište ho.

Bonda
27.02.2024 5 z 5

Jak zo ta Daisy Mrázková dělá, že po přečtení jejich textů člověk cítí, jak je svět a život tajemný a zvláštní? Jednou větou máchne jako jedním tahem štětce na miniaturní japonské krajině s rákosem a žábou, a jsme v tom prožitku. A přestože používá fantaskní motiv (mluvící zvíře), tak cítíme, že jde o náš reálný svět: svět, ve kterém se hádají děti, drak se chytí ve větvích a tam pak měsíce visí, svět, v němž můžeme dát věcem CENU a dokážeme nahlédnout svou chybu a napravit ji. Svět s obrovskou minulostí a rozlohou, svět nekonečných dálek. Jaké události to jsou. Jaká dobrodružství.

Kejtiky
08.05.2021 5 z 5

Kniha nádherná, snová, núti premýšľať. Príbehy jednej muchy a jej dievčatka. Úžasné. Toľko múdrosti a lásky v jednej tenkej knižke. Doporučujem čítať kľudne aj bez detí. Len tak pre radosť

palka452
31.12.2020 5 z 5

Roztomilé

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Byla jedna moucha v seznamech

v Právě čtených1x
v dalších seznamech10x