Kniha kouzel přehled

Kniha kouzel https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/101724/bmid_kniha-kouzel-3YU-101724.jpg 4 73 73

Čarodějky POZOR! Poznejte novou kamarádku Ninu a zažijte fantastická dobrodružství! Nina odjíždí do Benátek, kde jí dědeček odkázal celou vilu včetně kouzelného žezla. V domě objeví mluvící knihu kouzel a zjistí, že jejího děděčka zabil kouzelník Karkon. Dědečkova duše je na planetě Xorax, kterou chce Karkon zničit. Tajná laboratoř v dědečkově domě je pro Ninu rájem a nachází zde nového kamaráda, androida Maxe, který jí odhalí důležité poslání. Záchrana planety Xorax se bez Niny neobejde, a Nina se neobejde bez mluvící knihy kouzel. Podaří se jim Karkona porazit a vyhrát souboj se zlem? Dozvíte se v prvním díle fantasy tetralogie.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Kniha kouzel. Přihlašte se a napište ho.

VeronikaZe
12.01.2023 5 z 5

Jako malá náctiletá holka jsem tuhle knížku / celou sérii měla moc ráda.
Tenkrát to pro mě byla strašná výzva a byla jsem na sebe pyšná, že jsem to celé přečetla (dokonce 2x), ale šlo to samo. Příběh je velmi povedený a moc se líbil, ilustrace jsou také moc pěkné.

Pavla79
04.05.2022 4 z 5

"Pro všechny čokolády na světě!" :) I když je to kniha opravdu pro děti, byla krásná, dobrodružná, pěkně se četla a všem budoucím fantasy fandům ji doporučuju.. Zachraňte Xorax! :)
Edit: občas mi to připomínalo Nekonečný příběh.., hlavně asi ta část dětských myšlenek, snění a fantasie pro záchranu všech..

Lea165
23.01.2018 5 z 5

Wow!Super kniha!♥Nejvíc povedená scéna je ta když Nina říká:U všech čokolád na světě! Fajn takhle to asi není ale tak co už!:D Děj je moc hezký ale strašně smutný.Je to nejdelší kniha kterou jsem četla a je povedená!

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Kniha kouzel v seznamech

v Právě čtených2x