Čarodějnice na útěku přehled

Čarodějnice na útěku https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/13688/bmid_carodejnice-na-uteku-HJ5-13688.png 4 72 72

Čarodějnice série

Dramatický příběh o "opravdové" čarodějnici je zasazen do druhé poloviny 17. století. Babička hlavní hrdinky Mary Newburyové je obviněna z čarodějnictví a popravena. Stín podezření padá i na její vnučku. Mary dlouho neváhá a dává se na útěk. Cesta, jež ji čeká, je mnohem těžší, než se zpočátku zdálo.

Literatura světová Historické romány
Vydáno: , Knižní klub

Witch child , 2000

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Čarodějnice na útěku. Přihlašte se a napište ho.

Musae
19.04.2020 4 z 5

Kniha psaná formou deníku- nikde nezadrhává, je čtivá, do Marie se člověk lehko vžije. Hrdinka nepůsobí nijak dětinsky přestože jí je asi 15. Neobjevují se v ní žádné extrémní čáry máry pasáže, které by mohli odrazovat, naopak mi kniha připadá vcelku realistická.

Andrew21
12.12.2019 5 z 5

Knížka se mi velmi líbila, jedná se o mou první knihu s touto tématikou a opravdu se velice povedla. Přečetl jsem ji jedním dechem a těším se na druhý díl.

deedulka
29.10.2019 2 z 5

Taková rychlá jednohubka. Neurazí, ale ani nijak extra neuchvátí. Knih, točících se kolem Salemu, už jsem pár četla. Jsou si dějově hodně podobné. Téma indiánů bych více rozvinula, ale snad se dočkáme v dalším díle.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Čarodějnice na útěku v seznamech

v Právě čtených2x

čarodějnice dobrodružné romány