Čarodějův učedník přehled

Čarodějův učedník
https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/43919/bmid_carodejuv-ucednik-6559de7976eeb.jpg 4 47 47

Otec Větříka ochuravěl, a tak mladý chlapec vyhledal pomoc u čaroděje, jenž byl v celém jejich rodě osobou váženou, aby pomohl jeho otci. Větřík však zjišťuje, že čaroděj nepomáhá, ale obelhává lidi. Vyžene sice zlé duchy z těla nemocného otce, ten ale stejně umírá. O svoji rodinu se nyní musí postarat Větřík. Příběh nás zavede do Prahy v době bronzové. Setkáme se zde s chlapcem Větříkem, jeho otcem Lesním Medvědem, jeho manželkou Vlaštovicí a čarodějem. Určeno pro starší děti.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Čarodějův učedník. Přihlašte se a napište ho.

Šnek86
11.08.2023 3 z 5

Taková pohádka o příchodu Slovanů, o souboji důvtipu a zdravého rozumu proti hamižnosti a šarlatánství.Zlo bylo potrestáno a dobro zvítězilo.

Terezaazeret
25.04.2021 5 z 5

Kratičký, přesto hutný příběh, který jistě má co říci i dnes. Líbilo se mi přemýšlení chlapce i to, jak se choval v různých situacích, vyspěle na svůj věk, což je jistě dobrou inspirací dodnes.

Luigi1
30.07.2020 5 z 5

Štroch opět psal velmi poutavě o chlapci Větříkovi z kmene Medvědů z doby bronzové-železné.Velmi nás kniha zaujala,jen nás mrzelo,že tak brzo skončila.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Čarodějův učedník v seznamech

Eduard Štorch