Dívka z nočních můr přehled

Dívka z nočních můr
https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/143092/anna-series-divka-z--143092.jpg 4 480 480

Cas a Anna série

< 2. díl

Uběhly už celé měsíce od chvíle, kdy přízračná Anna Korlovová otevřela dveře do pekla ve svém sklepě a zmizela v něm, ale lovec duchů Cas Lowood to nemůže překonat. Přátelé Casovi připomínají, že se Anna obětovala, aby on mohl žít — a netoulal se jen světem jako polomrtvý. Cas ví, že mají pravdu, ale v jeho očích se žádná živá dívka, kterou může potkat, nevyrovná mrtvé dívce, do níž se zamiloval. Vidí teď Annu všude, někdy ve vidinách a někdy v nočních můrách. Ale je tu něco zneklidňujícího — nejsou to jenom sny. Zdá se, že Anna prožívá muka. Kdykoliv se objeví, je trýzněna stále novými a pokaždé hrůznějšími způsoby. Cas neví, co se s ní stalo, když zmizela v pekle, ale ví, že ať už se jí děje cokoliv, nezaslouží si to. Anna nejednou zachránila Case a je na čase, aby jí oplatil laskavost.... celý text

Literatura světová Romány Fantasy
Vydáno: , Baronet

Girl of Nightmares , 2012

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Dívka z nočních můr. Přihlašte se a napište ho.

HančaŠ
05.11.2023 4 z 5

Podle komentářů jsem čekala naprostý propadák a vůbec se mi do toho nechtělo. Musím ale říct, že za mě to bylo lepší než jednička.

Thalin
07.10.2023 2 z 5

První díl nebyl kdo ví jaká pecka, která by mě dostala. Ale byla to fajn kniha, dobře se to četlo, postavy byly celkem sympatické. Ale tady mě děj nedokázal vůbec chytit. Přišlo mi to celé o ničem, vyvařené z vody, jako by dostala autorka úkole napsat pokračování, které ale nebylo vůbec potřeba.

JanaSoul
12.07.2022 2 z 5

První díl byl výborný, bohužel tímhle pokračováním to autorka totálně pohřbila. Velké zklamání. Trochu víc prostoru tady dostaly vedlejší postavy, což je asi jediné, co hodnotím kladně. Jinak postrádám jakýkoli smysl tohoto druhého dílu. Nedoporučuji.

Knižní novinky (9. - 16. 5.)

09.05.2013

Kniha Dívka z nočních můr v seznamech

v Právě čtených8x
v dalších seznamech7x