Cela smrti přehled

Cela smrti https://www.databazeknih.cz/img/books/83_/8374/mid_cela-smrti-7jC-8374.jpg 4 190 190

Je morální zabít člověka, jenž zabil? Tuto a jiné otázky si klade mladý právník Adam Hall, jehož dědeček, dlouholetý člen Ku-klux-klanu, je odsouzen k trestu smrti. Sam Cayhall je ve vězení už více než devět let a všechna jeho odvolání byla zamítnuta. A tak ho dělí od smrti už jen vteřiny.

Literatura světová Thrillery
Vydáno: , Ikar (ČR)

The Chamber , 1994

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Cela smrti. Přihlašte se a napište ho.

demoniaco
25.12.2023 1 z 5

Sama popravili právem a kolem toho bylo strašný omáčky. Ve finále jsem se nedozvěděl kdo ty nálože vlastně kladl. Zabils? Tak zdechni na první dobrou! Nejsem příznivcem plnech věznic vrahů co se klepou, že přijde jejich "chvíle" a jedí hnusný jídlo devět let. Proč bych je živil? Já vlastně za nic nemůžu to táta a já tam jen stál a koukal jak věšej negra.

Luigi1
14.10.2023 3 z 5

Tato kniha pojednává o trestu smrti zda ano nebo ne

Kopretina
07.01.2023 4 z 5

První kniha od autora, první do čtenářské výzvy, první letošní a druhá o trestu smrti. Příběh vede člověka k přemýšlení o spravedlnosti, o trestech, o síle odpuštění, a to jsem prožívala i já. Kniha je velmi čtivě napsána.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Cela smrti v seznamech

v Právě čtených3x