Černý kocour přehled

Černý kocour
https://www.databazeknih.cz/img/books/97_/97887/cerny-kocour-97887.peg 4 323 323

Výbor povídek spisovatele E. A. Poea: Jáma a kyvadlo, Zrádné srdce, Černý kocour, Skokan, Pád do Malströmu, Rukopis nalezený v lahvi, Podlouhlá bedna, Zlatý brouk, Odcizený dopis, Eleonora, Obchodník, Senzace s balónem.

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Černý kocour. Přihlašte se a napište ho.

Čand@
21.03.2024 5 z 5

Ak milujete Kinga - kráľa hororu, nemôžete si nezamilovať Poea - otca hororu. Černý kocour je jasným predchodcom Řbitova zvířátek (ďalšie podobnosti hľadajte sami). Nemám síce v obľube poéziu, takže ako básnik ma Poe neoslovuje, ale jeho poviedky sú jednoznačne moja krvná skupina.

WallopX
27.04.2022 3 z 5

Vybráno jako knížka k maturitě a nelituji. Povídky jako třeba Pád do Malstromu a Senzace s balónem mě nebavily. Zato Černý kocour, Jáma a kyvadlo, Skokan a Podlouhlá bedna mě zaujaly a skvěle se pamatují. Rozhodně u maturity se to bude hodit.

Janule164
21.11.2021 2 z 5

Vlastně je to dobré, ale nic pro mě. Nechci číst něco, co mi připadá nechutné (třeba Černý kocour nebo Skokan), nemám na to žaludek.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Černý kocour v seznamech

v Právě čtených11x