Cesta mým srdcem přehled

Cesta mým srdcem https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/446997/bmid_cesta-mym-srdcem-Tqb-446997.jpg 5 2 2

V životě autorky se před 30 lety, po absolvování holotropního dýchání, začaly dít věci, které úzce souvisely s jejími minulými životy a dávaly jí tak odpovědi na otázky vztahující se i k současnosti. V knize jsou popsány jednotlivé prožitky, jejich význam, způsob přijetí, ale také dary, které byly autorce poskytnuty. Kniha vypovídá také o tom, že v životě často přehlédneme maličkosti, které nedávají na první pohled smysl, ale přesto jsou pro náš další osud důležité.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Cesta mým srdcem. Přihlašte se a napište ho.

Ophelie
04.04.2024 4 z 5

Taková milá jednohubka plná duchovní moudrosti, otevírá srdce a pohladí po duši. Každý máme svou cestu, někomu pomůže meditace, někomu půst, pobyt u šamana v Amazonii, kresba, pobyt ve tmě, práce se sny, dechové techniky apod. Autorčina cesta vedla přes holotropní dýchání - tím se spojila, jak sama říká, se svým srdcem. Kéž každý najdeme tu svou cestu, svůj způsob, jak se spojit se svou duší/svým srdcem/Vyšším Já/Bohem v nás. Krásné čtení, ač přečteno až moc rychle (kniha by mohla být delší), doporučuji.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Cesta mým srdcem v seznamech

2020  90%Cesta mým srdcem
2023  %Cesta mým srdcem v proudu života