Cesta za štěstím přehled

Cesta za štěstím https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/501142/bmid_cesta-za-stestim-u0S-501142.jpg 3 13 13

Inspirativní příběh o síle přátelství a odvaze měnit svět. Život v zemi sužované bídou, suchem a hladem není žádné peříčko. Dospělí si už na chudobu zvykli a nemají vůli cokoli měnit. Děti však cítí, že štěstí není pouze v pohádkách. Věří, že pokud najdou sílu za něj bojovat, někde na ně čeká. Ale kde? Na dohled leží jen záhadná Listopádie, podle dospělých nebezpečná země plná sněhu a ledu. A co je za ní? Nikdo netuší. Děti přesto vykročí za svým snem a vydají se na cestu…... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež
Vydáno: , Fragment (ČR)

In Einem fernen Land - Eine Geschichte über den Mut und die Kraft, die uns stecken

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Cesta za štěstím. Přihlašte se a napište ho.

Bonda
13.05.2024

Symbolický příběh pro děti o silném rozhodnutí, odhodlání, odvaze, naději, vytrvalosti, vzájemné pomoci a týmové spolupráci. Může působit jako povzbuzení pro někoho, kdo se bojí udělat životní změnu nebo kdo potřebuje povzbuzení na těžké cestě, pro kterou se sám rozhodl. Obsahuje velké množství pro děti pravděpodobně atraktivních a výrazných ilustrací.

bibi.r
18.03.2024 4 z 5

Velmi zvláštní příběh.

Jak už někdo níže psal, tak každá věková kategorie bude příběh vnímat jinak.
Mladší děti jako velkou dobrodružnou cestu a větší děti budou hledat , to co je skryto mezi řádky.
Osobně bych ji raději použila k práci se staršími dětmi (2. stupeň). Moc by mě zajímaly závěry, které jim z příběhu vyplynou.

Josh
14.12.2023 4 z 5

Tento příběh bude jinak vnímat dítě – MŠ, prvňák, větší školák – ale je to dobře, poslání knihy v něco věřit, zkusit jít za svými sny nemá věkové omezení.... A když si dítko knihu bude číst s pra/rodičem budou mít příležitost si spolu o snění, obou, pěkně popovídat :o))

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Cesta za štěstím v seznamech

v dalších seznamech4x

pro děti od 5 let migrace