Charleston přehled

Charleston
https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/25560/mid_charleston-charleston-Icx-25560.jpg 4 45 45

Charleston série

Charleston, město na jihu USA, je dějištěm životních osudů starobylé, typicky jižanské, široce rozvětvené rodiny Traddových a Ansonových v časovém úseku třicetipěti let, v období občanské války průmyslového severu proti otrokářskému jihu.

Literatura světová Romány Historické romány
Vydáno: , Gemini (ČR)

Charleston , 1981

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Charleston. Přihlašte se a napište ho.

Shardlake
30.07.2023 3 z 5

Děj knihy se odehrává v malém ospalém městečku Charleston v USA, kdy do jeho poklidu vstoupí válka Severu proti Jihu, boj černochů za osvobození z útlaku a otroctví. Ženy v té době byly "sešněrovány" konvencemi, kdy nesměly samy bez gardedámy na ulici a v manželství se musely podřídit manželovi zcela ve všem. Byla to těžká doba pro život. Požitek z pěkné četby kazilo velké množství překlepů.

Jája92
26.02.2020 4 z 5

Váhala jsem mezi hodnocením dát tři nebo čtyři hvězdičky. Kniha je rozdělená na osm částí, přiznám se, že první tři mě až tak moc nebavily, ale nakonec se to zlomilo. Zaujatě jsem sledovala osud Elizabeth, jejího bratra a dalších postav.

Schary
09.02.2018 4 z 5

Pekna knizecka,ale plna preklepu:)Dej knihy dost padi a je v nem dost hlavnich postav..

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Charleston v seznamech

v Právě čtených1x