Áčko přehled

Áčko
https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/366590/bmid_acko-qoH-366590.jpg 5 260 260

Cherub série

Dvanásťročný James sa dostal do výcvikového tábora, ktorý pripravuje deti na úlohu agentov. Ich pomoc vyhľadáva britská špionážna služba MI5 i polícia v prípadoch, keď dospelí zlyhajú alebo jednoducho nemôžu uspieť. V druhej časti série Cherub hlavný hrdina James spoznáva svet obchodu s drogami, ktorý je neľútostný, no lákavý, pretože je v ňom veľa peňazí. James má na pamäti, že díleri zabijú bez milosti každého, kto ich ohrozí, no zároveň má hlavu plnú kamarátky Kerry, ktorá je preňho rovnako dôležitá, ako usvedčenie najväčšieho drogového dílera v Európe.... celý text

Literatura světová Dobrodružné
Vydáno: , Slovart (SK)

Class A , 2004

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Áčko. Přihlašte se a napište ho.

Hanncha
23.05.2022 4 z 5

Celá série je pro mě srdeční záležitost. Doporučuji!

TaLu
13.12.2021 4 z 5

O této sérii platí, že pokud autor přibližuje svým vyprávěním akce na misích, tak to nemá jedinou chybu. Vztahy a každodenní život mě stylem psaní míjí. Možná se projevuje to, že nejsem cílová skupina. Škádlení mezi dětmi je tak trochu krkolomné a neuvěřitelné, slovník zvláštní ( blinkat - to jako vážně?). Naštěstí napínavých úkolů mají mladí agenti více než dost, takže si další knihu určitě přečtu. V tomto příběhu jde o rozvrácení skupiny zaměřené na distribuci drog.

hankapimi
26.11.2021 4 z 5

Autor ušil sérii Cheruba na míru pro mládež a puberťáky, je napsán akčně , čtivě a přitažlivě, proto jsou z něj tak nadšení. Doufám, že si odnesou z četby pár dobrých postřehů, že život je neustálý boj, měl by mít nějaký řád a člověk se musí neustále snažit být aktivní a neusnout na vavřínech.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Áčko v seznamech

v Právě čtených1x
v dalších seznamech3x

pro děti dobrodružství pro mládež

Robert Muchamore
britská, 1972