Panicové přehled

Panicové https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/326300/bmid_panicove-ybW-326300.jpg 3 224 224

V sérii 0.5 Jamie truchlí nad smrtí svého otce a navíc je vážně zraněn a v rukou Angličanů. Prchá s žoldáky a na francouzském venkově se setkává se svým starým přítelem Iana Murraym. Oba jsou ošetřeni a oba mají dobrý důvod, aby se nevraceli do Skotska. A oba jsou ještě panicové, i když měli spoustu možností, jak o něj přijít s dámami lehkých mravů. Ale Jamieho milostný život se zamotává a je také nebezpečný - když osud oba mladé muže dostane do služby židovského doktora Hasdiho, který je najme jako doprovod dvou drahocenných pokladů na cestě do Paříže. Jedním z nich je starý Torah a druhým lékařova krásná dcera Rebeka, jejíž sňatek je již domluvený. Oba – Jamie a Ian – jsou upozorněni, že jde o budoucí nevěstu, ale určitě by byli mnohem opatrnější, kdyby měli tušení, pro koho opravdu pracují.... celý text

Literatura světová Pro ženy Historické romány
Vydáno: , Omega

Virgins , 2013

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Panicové. Přihlašte se a napište ho.

jana1976
24.02.2024 1 z 5

Velké zklamání....U autorky jsem zvyklá na nápadité příběhy plné zvratů. Tato povídka byla povrchní bez šťávy. Asi to bylo tím očekáváním.

MartiH19
08.08.2023 odpad!

Naprosto zbytecna kniha o nicem. Pribeh je pouze do cca pulky, pak pokracuje Cizinka jako navnada, coz ale neni vubec potreba. Cizinka si najde sve ctenare i bez tohoto braku a me naopak pani autorka timto dilkem hodne zklamala. Nemuzu se zbavit dojmu, ze povidku napsalo jako slohovou praci decko ze ZS.

stanislava9718
15.05.2023

Knihu autorka napsala, až po sérii Cizinka, zde vykresluje jiného Jamieho o jeho prožitém mládí ve Francii a Skotsku.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Panicové v seznamech

v Právě čtených5x