Vepsáno krví vlastního srdce přehled

Vepsáno krví vlastního srdce https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/429171/bmid_vepsano-krvi-vlastniho-srdce-YWA-429171.jpg 5 195 195

Cizinka / Outlander série

Píše se rok 1778: Francie vyhlašuje válku Velké Británii, britská armáda opouští Philadelphii a jednotky George Washingtona opouštějí údolí Forge. Jamie Fraser se vrací z vodního hrobu, aby zjistil, že jeho nejlepší přítel se oženil, jeho nemanželský syn ke své hrůze zjistil, kdo je jeho pravý otec a jeho milovaný synovec Ian se chce oženit s Kvakerkou. A Jamieho manželka Claire s jeho sestrou, Jenny dávají věci do pořádku. Jamie s Claire jsou vděční, že jejich dcera Brianna s rodinou žije ve Skotsku dvacátého století a jsou relativně v bezpečí. Nebo ne? Ve skutečnosti Brianna hledá svého syna, který byl unesen mužem, jenž je odhodlán dozvědět se jejich rodinné tajemství za každou cenu. Její manžel Roger, se odvážil k cestě do minulosti ve snaze syna nalézt... I když syn přítomnost neopustil. Teď, když je Roger pryč, se únosce může zaměřit jen na jeden cíl: Briannu.... celý text

Literatura světová Pro ženy Historické romány
Vydáno: , Omega

Written in My Own Heart's Blood , 2014

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Vepsáno krví vlastního srdce. Přihlašte se a napište ho.

Alinke
17.08.2023 1 z 5

knihy od této spisovatelky a jejích hrdinů prostě miluju, ala tato kniha, obzvláště začátek byl prostě děs. Zmatenost, roztříštěnost, těžko jsem se orientovala v ději, ale jsem ráda, že konec za to stál, velké zklamání

Petass
24.02.2023 4 z 5

Paměť kostí byla na mě moc roztříštěná, zmatená, nepřehledná. Dlouho mi trvalo, než jsem našla cestu k dalšímu dílu a odhodlala se ho přečíst. A bylo to super! I přes všechny ty popisy se kniha četla skvěle a stránky jen letěly. A bylo to překvapivě vtipné! Těšila jsem se na každý další očekávaný dialog. Zvlášť Lord John a jeho rodina v tomto směru překvapili. Na druhou stranu mě Diana i štve, přes kameny se najednou courá kde kdo, Briannina linka je fakt úlet, ale nejvíc mi asi vadí, jak se nimrá v minulosti a přitom je v knize spoustu nepřesností. Sama autorka říká, že je jí jedno, že tam jsou chyby, že jí na nich nezáleží. Ach Diano... O tom je právě dobrá série! Když všechno hezky zapadá do sebe. No ale na další díl se těším moc! Claire a Jamie nám zestárli, ale všechny ty nové postavy nám určitě přinesou zajímavé čtení.

katerina4564
12.02.2023 3 z 5

Za mne nejhůře čtivá kniha ze série, hodně jsem se v ní ztrácela, hromada jiných postav a událostí. Spousta sáhodlouhých popisů, které mě odváděly od podstaty děje. Měla jsem nutkání přeskakovat některé události. Kdyby autorka knihu zkrátila o 500 stránek, vůbec by to nebylo na škodu. Děj z předchozích knih jsem hltala, tady došlo k menšímu zklamání, ale nejnovější díl vše zas napravuje, ale to zas v jiné recenzi...

Knižní novinky (23. týden)

31.05.2020

Pojď ke mě, mo nighean donn. Natáhl svou dlouhou paži, přitáhl si mě k sobě a přivinul si mě blízko k tělu. Objala jsem ho. Stáli jsme nějakou dobu zcela nehybně, má tvář se opírala o jeho hruď a jeho tvář o mé vlasy. Čerpali jsme jeden ze druhého sílu na cokoliv, co mohlo přijít. Manželství.

Přišla jsi o rodiče jako mladá, mo nighean donn, a bez kořenů ses toulala světem. Milovala jsi Franka a samozřejmě miluješ Briannu, Rogera Maca a děti...ale Anglánko, já jsem ten pravý domov tvého srdce a vím to. Já miloval jiné a miluji mnohé, ale tobě samotné patří celé mé srdce, je jen ve tvých rukou, řekl tiše. A ty to víš. (Jamie)

Ocenění knihy (1)

2014 - Goodreads Choice Awards (Best Romance)

Kniha Vepsáno krví vlastního srdce v seznamech

v Právě čtených14x
v dalších seznamech8x