Rytíř přehled

Rytíř https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/488532/bmid_rytir-1Z0-488532.jpg 4 309 309

Clifton Forge série

Druhý díl temné romantické série Clifton Forge. Genevieve Daylee nečekala, že bude v den svých sedmadvacátých narozenin stát před soudcem. Ale v poslední době se toho stalo tolik neočekávaného, že to čekat mohla. Její matka, žena, kterou vždy obdivovala a zbožňovala, je pryč a zůstaly po ní tajemství a lži. Nevlastní bratr ji nenávidí a otec, s nímž se poprvé setkala až u matčina hrobu, je stejně cizí jako Isaiah Reynolds, který teď stojí před soudcem vedle ní. Isaiah je její zachránce. Ačkoli spíš než princ na bílém koni je to rozervaný rytíř v pomačkané zbroji. Ví o něm jen to, že pracuje jako automechanik, ale ode dneška s ním bude sdílet život. Právě se totiž stal jejím manželem.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Rytíř. Přihlašte se a napište ho.

keiko33
21.05.2024 4 z 5

Ďalší diel pokračoval v zápletke vraždy matky Genecieve, keďže v prvom sme sa meno vraha nedozvedeli. Tu sa stretli dve osamelé duše, ktoré spojil spoločný zločin. Dravena mi bolo ľúto, hlavne po tom ako sa zmieril s dcérou. No našťastie mala Genevieve poruke bratov. Epilóg nás navnadil na pokračovanie. Séria je celkom fajn, aj postavy som si obľúbila, no na plný počet to ešte nieje.

Turquoise
05.05.2024 4 z 5

Další díl, který jsem zhltla na jeden nádech. Za mě byl o dost smutnější než první, vypotřebovala jsem tak půl krabice kapesníků. K některým knihám by je měli dávat jako bonus zdarma. :)
Bylo mi hodně líto Dravena, musím se přiznat, že jsem si ho oblíbila. Je ale pravda, že těm špatným událostem, které se mu staly, šel tak nějak naproti.
Vzrušení z návnady na další díl ve mně bude týden klíčit do dalšího víkendu, kdy se zase ponořím do této skvělé série plné motorek a krásného městečka v Montaně.

KajinaH722
01.05.2024 5 z 5

Musím říct,že druhý díl mě bavil zase o něco víc. Bylo to dost napínavé a spousta tajemství, které vás zajímalo,co se z něho vydere na povrch. Je to příběh plné bolesti, ztráty a romantiky s krimi zápletkou. Konec mě dost překvapil(kdo byl vrahem) jsem ráda,že se to vyřešilo.

Mezi dvěma světy, Dvojník a další knižní novinky (27. týden)

03.07.2022

Kniha Rytíř v seznamech