Co když zůstaneme přehled

Co když zůstaneme https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/485133/bmid_co-kdyz-zustaneme-1s2-485133.png 4 229 229

Co když... série

Amber Gillsová na studium sice zvysoka kašle, ale po vyhazovu z torontské architektury se její nevázaný život obrací vzhůru nohama. Nejlepší kamarádka Laurie Cavelleové přichází na nátlak veleúspěšných rodičů studovat do rodného Vancouveru. Jedinou útěchou v nepřátelském prostředí je jí zprvu jen blízkost Laurie a znovuobjevená vášeň pro krasobruslení. Amber bojuje nejen s pedantským otcem, který ji svými penězi a postavením na fakultě drží v šachu, ale také s ambiciózními spolužáky. Mezi nimi vyniká především Lauriin spolubydlící, pohledný snaživec Emmett Sorichetti, s nímž Amber kvůli náročnému projektu uzavírá výhodnou dohodu. Emmett se postupně stává víc než jen spojencem z nutnosti a odhaluje jí své pečlivě střežené soukromí. Také ona odkládá svoji přezíravou masku a zjišťuje, že předsudky se nevyplácejí a nezávazný vztah s medikem Colem jí pomalu přestává stačit. Dokáže se Amber vymanit z role zpovykané drsňačky a překonat letité trauma, kvůli němuž zanevřela na vážné vztahy?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Red

What if We Stay , 2021

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Co když zůstaneme. Přihlašte se a napište ho.

petulkapeta
27.04.2024 5 z 5

,,Ty jsi pro mě domovem Amber."
Amber byla divočák,dokud nepotkala Emmeta. Emmet byl sice takový zaražený,milý kluk,kterému občas trvá než mu něco dojde..ale jinak prostě zlatíčko,skvělý kluk pro Amber.

Zuzíček77
14.03.2024 5 z 5

Hlavní roli v této knize má Amber, nejlepší kamarádka Laurie z předchozího dílu. Amber trochu zvlčila a vyhodily jí z vysoké školy, a musí s přestěhovat zpět domů. Rodina uznávaných architektů jí dává zabrat. Emmet je v této knize takový ten dříč a hodný kluk v jednom, pro rodinu by udělal cokoliv. Je to zajímavá kniha, které nic nechybí ba naopak chvílema až tají dech. Nutně člověk potřebuje vědět jak to dopadne a tak čte a čte až je na konci. První díl se mi velmi líbil ale tenhle ho ještě trochu předčil. Tak teď uvidíme jaký bude ten třetí.

Pavlicovam
12.01.2024 5 z 5

Krásně napsané.

Láska a jiná slova, Smějící se bestie a dalších 60 knižních novinek (17. týden)

24.04.2022

Kniha Co když zůstaneme v seznamech

v Právě čtených6x
v dalších seznamech7x