Co má Margo ve skříni? přehled

Co má Margo ve skříni?
https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/497183/bmid_co-ma-margo-ve-skrini-6V0-497183.jpg 4 14 14

Základy módy a zdvořilého chování v zábavném průvodci pro zvídavé děti. Medvědice Margo je výstřední dáma, která žije ve svém stylovém brlohu. Miluje módu a má vybraný vkus. Ostatně jeden rok strávila v pařížské zoo, kde se toho od návštěvníků hodně naučila. Její legendární skříň skrývá spoustu svršků a věcí, které vždy ráda půjčí ostatním. Inspirujte se od ní taky! Co si obléknout na slavnostní příležitost? Jak svátečně prostřít stůl? A jak třeba napsat pozvánku? Kdo se v tom má vyznat? No přece Margo!... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Co má Margo ve skříni?. Přihlašte se a napište ho.

bibi.r
08.09.2023 3 z 5

Pro děti od 4+

Myslím, že je to docela zajímavý nápad, že nám chování při některých společenských událostech představuje medvědí madam, ale vlastně to bylo fakt docela dobré.
Zkrátka a dobře, dá se s tím dobře pracovat.

Ilustrace neurazí / nenadchnou.

Kiselek
07.11.2022 5 z 5

Krásná knížka, naše malá byla nadšená.

Natique
12.10.2022 1 z 5

Už dlouho jsem v ruce nedržela knihu, která by se tak blbě četla. Nápad dobrý, ale zpracování nic moc :-( Kniha nám vůbec nesedla :-(

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Co má Margo ve skříni? v seznamech