Co mi liška vyprávěla přehled

Co mi liška vyprávěla https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/24865/co-mi-liska-vypravel.jpg 4 50 50

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Co mi liška vyprávěla. Přihlašte se a napište ho.

Filomena1961
16.02.2023 5 z 5

Už jak název napovídá pohádky vypráví liška. Kniha obsahuje dvanáct pohádek, které jsou vzájemně rozdělené rozhovorem s liškou. Většinou se jedná o milé pohádky i pohádky pro zasmání, až na nehodného a zlomyslného skřítka Ondru, kdy pohádka končí tragicky. Nedoporučovala bych číst dětem před spaním, vynechala bych ji. Jednotlivé pohádky doplňují ilustrace Josefa Lady, které podtrhují úroveň knížky. Určitě doporučuji k přečtení.

Kontryhelka
05.01.2022 5 z 5

Liška je a byla vždycky neuvěřitelná potvora a falešnice. Ale její vyprávění je krásné a punc tomu dodají krásné kresby, který vytvoří z čtení knihy velký zážitek a člověk tu lišku prostě musí milovat. I Večerníček s liškou je báječný a krásně namluvený.

Atak
29.10.2020 5 z 5

Dalo by se říci že to jsou bajky i když zde to pojali jako pohádky. Pohádkové poctěni s ilustracemi mého oblíbence Lady.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Co mi liška vyprávěla v seznamech

v dalších seznamech2x