Co se stalo Veronice přehled

Co se stalo Veronice
https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/512984/bmid_co-se-stalo-veronice-6412099998546.jpg 3 55 55

Labilní, hysterická, sebestředná, vztahovačná, netrpělivá, úzkostlivá, trochu rozmazlená a náladová, to všechno by se dalo o Veronice říct. Jenže co se stalo, že je právě tady a teď, v posteli s cizím klukem, a jen doufá, že tenhle sex brzy skončí? Veronice se vinou hlavou myšlenky, splétají se do obrovského klubka a Veronika se je snaží rozmotat, aby nemusela vnímat přítomnost. Ze zdánlivě zábavné hry a neškodného vzpomínání sestavujeme Veroničin osud, dozvídáme se o jejích láskách, vztazích i bolestech a zjišťujeme, co se jí vlastně stalo. Scenáristka Tereza Nováková debutuje minimalistickou prózou. Nepotřebuje barvité popisy a složité charakteristiky, aby ze střípků a historek nápaditě poskládala příběh třicátnice Veroniky, který není tak lehkonohý, jak by se na první pohled zdálo.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Co se stalo Veronice. Přihlašte se a napište ho.

R47
02.06.2024 5 z 5

Pro mě překvapivý debut. Psaný svižně, čtivě, místy sarkasticky, jak to mám rád. Nabral pro mě nečekané obrátky. Skvěle poskládané střípky. Současné, jen ty sociální sítě mi tam chyběly.

Maky78
29.05.2024 4 z 5

Příběh ve kterém se nic moc nestalo a přitom se stalo vše. Styl psaní mě bavil.
Žádné sáhodlouhé popisy, ale Veronika byla místy na ránu.
Audio krásně zpracované.

Souteska
19.04.2024 3 z 5

Hezky napsáno, jazykově skvěle, ubíhá to, hezky se čte, ale vcelku se tam vlastně nic moc nestalo, příběh tam vlastně není, jen probíraná událost ze života Veroniky a kolem ní nabalené vzpomínky na jiné události a lidi. Styl psaní se mi velmi líbil. Dějově klišé o naivní mladé holce.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Co se stalo Veronice v seznamech

v Právě čtených9x