Co vám výživoví poradci neříkají? (Protože to nevědí) přehled

Co vám výživoví poradci neříkají? (Protože to nevědí) https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/276583/bmid_co-vam-vyzivovi-poradci-nerikaji-pr-EKR-276583.jpeg 4 194 194

Co si myslíte o zázračných redukčních dietách, kouzelných prášcích na hubnutí nebo vibračních pásech? Nefungují? Správně! Autoři Vám vysvětlí principy vyváženého stravování tak, abyste i vy dokázali pochopit celou problematiku rekompozice postavy. Dozvíte se, jak upravit svůj jídelníček s ohledem na své zaměstnání a případnou sportovní činnost. Budete schopni efektivně posoudit, který pohyb je Vám prospěšný a který je pouhou ztrátou času. Své názory podložili více než 250 klinickými studiemi, na které v textu odkazují. Mimo jiné se můžete těšit na 30 chutných receptů a celou řadu tipů a rad jak zefektivni hubnutí i nabírání svalové hmoty, o kterých ste vůbec neměli tušení! Cílem této knihy je vzdělat čtenáře na úroveň vyšší, než má průměrný výživový poradce.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Co vám výživoví poradci neříkají? (Protože to nevědí). Přihlašte se a napište ho.

lucygreen
07.02.2024 5 z 5

Hezky přehledné a edukační.

attila1
07.02.2022 5 z 5

Skvělá knížka se spoustou užitečných informací.

Olous1
11.05.2021 5 z 5

Pro mě zatím nejlepší kniha o zdraví a zdravé výživě a hubnutí.Velmi dobře a srozumitelně napsaná, myslím, že si v ní každý najde to své.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Co vám výživoví poradci neříkají? (Protože to nevědí) v seznamech

v Právě čtených14x
v dalších seznamech2x