Colorado Kid přehled

Colorado Kid
https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/347722/bmid_colorado-kid-YOz-347722.jpg 3 616 616

Některé záhady jsou neřešitelné… Studentka žurnalistiky přijíždí na odlehlý ostrov kvůli stáži v místních novinách. Jednoho dne se dozvídá, že ostrůvek skrývá záhadu, o níž jí dosud nikdo neřekl. Nakonec jí kolegové z redakce celý příběh vyprávějí: Co byl zač ten muž, který byl před čtvrt stoletím nalezen mrtvý na pláži, kdo ho zabil a proč? Vyšetřování případu opakovaně vedlo do slepých uliček a dodnes se mnoho neví. Místní redaktoři jsou neobjasněným příběhem „Colorado Kida“ fascinováni, vyprávěním utužují dávné přátelství a zároveň zkoušejí profesní vytrvalost mladé stážistky.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Horory
Vydáno: , Beta-Dobrovský

The Colorado Kid , 2005

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Colorado Kid. Přihlašte se a napište ho.

jefff
02.06.2024 5 z 5

Tohle je Stephen King ve své nejryzejší podobě. Že to není horor? Že je to tenké? On je ale především vypravěč, a to skvělý. Colorado Kid je oslava příběhu jako takového, oslava novinářské práce, poetiky malého světa a schopnosti smířit se s pravdou. Já jsem tu chvilku s Colorado Kidem prožil úžasně.

Timkim
19.02.2024 1 z 5

Co to jako mělo být? Jediné plus a to je na tu jednu hvězdu, délka. Jde poslechnout za 4 hodiny. Jinak je to téměř nejnižší dno a opět se ptám, proč je Stephen tak vychvalovaný, když chrlil takové bláboly. Musím si od něho dát pauzu. To se fakt nedá.

pedroK
01.01.2024 3 z 5

Tady mě jen napadá..toto menu jsem si neobjednal. Příběh je čtivý, chytne vás, postavy dobře rozpracované a.. konec.
Ačkoliv autor na konci vysvětluje, proč je příběh psán takto, neuspokojilo mne to. Proto čtu jeho knihy, protože příběhy jsou hluboké, složité a konce nečekané. Zde se nic z toho neuskutečnilo. Za mne -další takovou už ne. Napadá mě, vydal by to někdo, kdyby pod tím byl podepsán neznámý autor?
A jak psala Metla níže, ta obálka knihy s dějem souvisí jak???

Mistr hororu - Stephen King - slaví 70 let!

21.09.2017

Novinka: příběh Stephena Kinga o vyšetřování nevysvětlitelného…

06.08.2017

Knižní novinky (31.7. - 11.8.)

31.07.2017

Kniha Colorado Kid v seznamech