Léčebna přehled

Léčebna https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/532224/bmid_lecebna-65ccf565ee691.jpg 4 53 53

Connie Woolwine série

< 2. díl

V přísně střeženém ústavu pro ty nejhorší zločince dojde k vraždě zdravotní sestry. A pohřešuje se i její novorozeně. Únosce žádá výkupné, čas neúprosně běží. Forenzní psycholožka Connie Woolwineová dokáže proniknout do mysli pachatele jako nikdo jiný, a tak se v utajení vydává mezi vyšinuté sériové vrahy. K nalezení dítěte má pět dní, déle kojenec nemůže přežít. Connie v ústavu narazí nejen na zlo v čiré podobě, ale také na hranice vlastní příčetnosti. Splní svůj úkol dřív, než se jí zmocní šílenství?... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: , Kniha Zlín

The Institution , 2023

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Léčebna. Přihlašte se a napište ho.

postrach
dnes 4 z 5

Kniha se šetla dobře.Trochu zdlouhavá,zamotaná a opravdu i psycho.Moc postav.Zvrat v závěr se povedly.

kneslova
včera 5 z 5

Skvěle napsaná detektivka/ thriller, čte se moc dobře , ano je to mnohdy “přitažené za vlasy , ale tak nějak to nevadilo

Adinlea
14.05.2024 3 z 5

(SPOILER) Me druhe setkani s autorkou a rozpaky zustavaji, mozna i narustaji.
Zpocatku jsem chtela knihu proste odlozit. Zacatek knihy na me pusobil, jako by v me kopii nekdo vytrhl prvnich tricet stranek a ja nevim ani hlavu ani patu. Prvnich asi 70 stranek to bylo proste jen divne a nudne (i pres otresne provedeni vrazdy). Az kdyz se objevil Baarda a Connie zacala konecne vysetrovat pacienty a ne jen zadumane chodit okolo.
Celkove me postava Connie absolutne nebavi a je mi nesympaticka. Uprimne nevim, jestli se jeste odhodlam si koupit dalsi dily teto autorky.

10 nejprodávanějších eknih (duben)

13.05.2024

Žebříček nejprodávanějších knih (16. týden)

25.04.2024

Pravidla hry, Léčebna a další knižní novinky (15. týden)

07.04.2024

Kniha Léčebna v seznamech