Půvabná Jade přehled

Půvabná Jade https://www.databazeknih.cz/img/books/95_/9521/bmid_puvabna-jade-mwD-9521.jpg 4 43 43

Cordell Family série

Anglie, 1785. Oblíbenou zábavou Morgana Cordella, bratra Claytona Cordella, jsou karty a sázky. Nechtěně obehrál karbanu propadlého sira Wenthworse. Zatímco Wenthworsova dcera Jade nese s pokorou otcův hazard, Wenthworsův synovec Sedgewick Morgana unese a žádá výkupné, což Morganův otec považuje za nejapný žert. Jade, která se o Morgana v zajetí stará, ale ví, že nelítostný Sedgewick Morgana zabije, pokud nedostane peníze. Protože se Jade do Morgana zamiluje, nutí ho k útěku, ale Morgan bez ní odejít nechce, neboť i on již Jade miluje a požádá ji o ruku. Jade však odmítá. Jejich vzájemná láska a touha být spolu je však tak velká, že bez sebe nedokáží žít. Romantický, něžný i vášnivý příběh lásky dvou mladých lidí tak končí nejen na loži, ale i slibem věrnosti. Děj se odehrává v Anglii na konci osmnáctého století.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Oldag

Jade , 1997

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Půvabná Jade. Přihlašte se a napište ho.

rampapa
15.06.2022 5 z 5

Krásný příběh. Na druhý díl jsem se hodně těšila a jsem jím nadšená. Miluji tuhle rodinu a tuhle autorku. Morgana jsem si hnedka zamilovala a Jade taky. Už se nemůžu dočkat až si přečtu poslední díl. Knížku velmi doporučuji všem co mají rádi romantiku.

petraj30
11.05.2021 3 z 5

O něco málo lepší než první díl, ale taky to nebyla žádná výhra.
Všechno mi zkazila Jade. Na začátku byla sice až moc milá a ochotná, ale bohužel řídila se podle vlastní hlavy a vlastních úsudků a nic si nenechala vymluvit. Ale na konci to úplně pohřbila. Morgan se mi naopak moc líbil.
Příběh měl rozhodně lepší styl psaní než minule, ale i přesto je to příběh, ke kterému se zřemě již nevrátíte.

Jarka_rybář
08.05.2021 3 z 5

Jedna z mých oblíbených slaďáren.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Půvabná Jade v seznamech

historické romance