Vetřelec - Covenant: Počátek přehled

Vetřelec - Covenant: Počátek
https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/367613/bmid_vetrelec-covenant-pocatek-nWD-367613.jpg 3 36 36

Covenant série

< 2. díl

Kolonizátorská vesmírná loď Covenant se připravuje ke startu a probíhá výběr posledních členů posádky – a v této chvíli dojde k řadě násilných činů, které odhalí spiknutí, jehož cílem je sabotovat start. Přesto zůstávají pachatelé neodhaleni a jejich motivy neznámé. Hrozba zasáhne i samotného Hidea Yutaniho – nejvyššího šéfa čerstvě spojené firmy Weyland-Yutani – v podobě únosu jeho dcery. Je tohle spiknutí výsledkem firemní špionáže, nebo jde o něco ještě horšího? Mezitím kapitán Jacob Branson a jeho manželka Danielsová připravují loď, náčelník bezpečnostní služby Dan Lopé získá klíčovou členku svého týmu a spojenými silami se snaží zastavit technicky vyspělé sabotéry dřív, než zahyne někdo další a samotná loď na oběžné dráze bude zničena.... celý text

Literatura světová Horory Sci-fi
Vydáno: , Baronet

Alien: Covenant - The Official Movie Prequel , 2017

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Vetřelec - Covenant: Počátek. Přihlašte se a napište ho.

lukaskmn1
29.03.2022 4 z 5

Geniální.

DarkAvenger
19.07.2021 5 z 5

Mě se tahle kniha líbila i bez vetřelců a ráda se dozvídám něco ze začátku až na konci série proto mám ráda prequely. Detektivní příběhy u sci-fi nejsou až tak obvyklé a už vůbec ne u Vetřelce. Takže příjemné osvěžení série kde je většina knih jen o boji vojácích s Vetřelci a nebo o vědcích a pokusech na nich. Kdo čeká akci a Vetřelce bude zklamán ale ty ostatní fandové sci-fi jako sem já nejspíš ne.

Predator666
10.04.2021 1 z 5

Tak tohle mě totálně zklamalo. Připojuji se k větě uživatele Terva - Vetřelec bez vetřelců. Naštěstí se od natáčení této blbosti upustilo a tak toto zklamání naštěstí v kině nezažijem. Kniha patří do série, ale svým obsahem je úplně někde jinde. Byla to asi jen taková nutnost, ale nazvat to Vetřelec a nedát tam ani jednoho - to byl tah na čtenářovu kapsu.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Vetřelec - Covenant: Počátek v seznamech

v Právě čtených2x