Čti mi před spaním přehled

Čti mi před spaním
https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/356012/bmid_cti-mi-pred-spanim-eTi-356012.jpg 3 23 23

Tato knížka pomůže vašemu dítěti lépe usínat! Její předčítání před spaním zbaví dítě úzkosti a uklidní jeho mysl. Vyprávění o tom, jak se zvířata ukládají k spánku, vyvolává představy, které pomáhají uvolnit tělo. Opakování klíčových slov ukolébává a uvádí do ospalého stavu. Spojení čteného slova s klidným a důvěrně známým vyprávěním vytvoří pro dítě příjemnou atmosféru potřebnou ke spokojenému usínání... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Čti mi před spaním. Přihlašte se a napište ho.

bibi.r
17.05.2024 3 z 5

Pro děti 3+

Velice hezké ilustrace a opravdu hodně jednoduchý příběh. Děti ani mě nijak zvlášť kniha nezaujala, ale ilustrace jsou opravdu moc hezké.

Vousa
03.01.2024 1 z 5

Hvězda jen za krásné ilustrace. Jinak bída.

MamaKnihomolka
02.01.2020 3 z 5

Krásná kniha i pro nejmenší posluchače, kteří neudrží dlouho pozornost. Je navržena tak, aby dítě připravila ke spánku, aby ho uklidnila a navodila příjemnou atmosféru. Což si myslím, že se opravdu povedlo. Krátké věty, nádherné ilustrace dítě zaujmou. Knihu napsala psychoterapeutka a je znát ten skrytý smysl, který pomůže dítěti usnout.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Čti mi před spaním v seznamech

v dalších seznamech1x