Cyberpunk Znovuzrození přehled

Cyberpunk Znovuzrození https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/458870/bmid_cyberpunk-wUn-458870.jpg 4 123 123

Ve městě plném neonových světel, digitálních technologií a kamer na každém kroku je přece nemožné zavraždit tucet lidí a odejít od zločinu nepovšimnut. Nebo snad...? Mrakodrapy dosahují do nekonečných výšek, ulice jsou přeplněné lidmi, kriminalitě a nelegálnímu obchodu s drogami, zbraněmi, lidmi i daty se daří nadmíru. Pokud nejste gangster nebo mafián, v podstatě není o co stát. Vítejte v Zakázaném městě, území, kde jednotlivec nic neznamená a velké korporace a gangy jsou odpovědné za osud celku. Shey Scott – bývalý policista, který je kvůli vážné nemoci vyloučen ze služby, se snaží vypátrat Axel Stallerovou – sestru ženy, která za denního světla navzdory nejvyšším bezpečnostním opatřením a pečlivé kontrole, přímo pod čočkami kamer z neznámých důvodů zavraždila asi tucet lidí...... celý text

Literatura světová Sci-fi
Vydáno: , Fobos

Cyberpunk: Odrodzenie , 2020

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Cyberpunk Znovuzrození. Přihlašte se a napište ho.

InstinktCZ
04.04.2024 1 z 5

Bohužel jsem nedočetl... skončil jsem na 80% s tím, že absolutně nemám zájem se dozvědět, jak kniha dopadne. Začátek byl slibný, ale čím jsem četl dál, tím méně mě zajímal konec.
S čistým svědomím asi nemám knihu komu doporučit

Basc0
11.01.2024 1 z 5

Naprosto průměrná kniha, která by jednoduše zapadla mezi knihy s obdobnou kvalitou. Její jediná výhoda byla, že se svezla na popularitě cyberpunku (který nastavil CDPR), a podle názvu se to ani nesnaží moc skrývat. Ale že by z ní jakýmkoliv způsobem vyzařovala ta neonová atmosféra, se vážně říct nedá. Ve světě se najde o tolik lepší cp díla (Gibson, Dick, Morgan, and so on).
Takže, pro fanoušky cyberpunku? Určitě ne
Pro nenáročné čtenáře easy-Reading detektivek se sci-fi podkresem? Joo, proč ne

mybrave
29.10.2023 4 z 5

Kniha se četla dobře, příběh se postupně rozjížďěl a závěr měl skvělý spád. Asi jsem nepochopil některé narážky, jelikož jsem nehrál hru. Zakázané město je vykresleno jako vyloučená lokalita, kde neplatí žádná pravidla. Kde se žije ve velice stísněných podmínkách, vládne ten silnější a lidskost nemá své místo. Do tohoto místa jde hlavní hrdinka hledat svojí sestru, která zabila skupinu vědců pracujících pro farmakologickou společnost.

Knižní novinky (11. týden)

14.03.2021

Kniha Cyberpunk Znovuzrození v seznamech

v Právě čtených4x
v dalších seznamech3x

kyberpunk polská literatura sci-fi podle videohry, podle PC hry

Andrzej Ziemiański
polská, 1960