Dar lásky přehled

Dar lásky https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/47045/bmid_dar-lasky-27Y-47045.jpg 5 362 362

Rok 1206. Mladičkou, půvabnou a ušlechtilou Johannu provdali, když jí bylo teprve šestnáct let. Po třech letech ovdověla. Anglický král Jan ji však chce provdat znovu, aby se zbavil nepohodlné svědkyně svých intrik. Její nevlastní bratr Nicholas jí nabídne možnost, jak se dostat ze strastiplné situace – lady Johanna si může vzít za muže Gabriela MacBaina, obávaného válečníka, který spravuje její statky ve Skotsku. Po roce života v drsném prostředí skotské Vysočiny si Johanna svou statečností a svou čistou duší získá nejen příslušníky MacBainova klanu, ale především náklonnost a lásku svého muže. Objevují spolu dar své lásky, něžného a vášnivého citu, který je chrání před královými nástrahami.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Oldag

Saving Grace , 1993

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Dar lásky. Přihlašte se a napište ho.

Kudík
13.01.2024 5 z 5

Od autorky opět moc pěkný historický příběh o mladičké a čerstvě ovdovělé Johanně, která byla za vydatné pomoci nevl. bratra Nicholase, znovu provdána za skotského válečníka Gabriela MacBaina, který byl zemanem dvou klanů, a to svého vlastního a Maclaurinů. Hlavní hrdinové jsou více než sympatičtí, a to vč. osazenstev klanů, které "roztržitost" lady Johanny, a také snaha o jejich převýchovu, silně zmáhala. :) Dojde i na pár akčnějších scén, ale kdo od autorky něco četl, ví co může od její hrdinky očekávat. Já osobně dostala i nečekané a cestu od strachu a násilí, po bezpečný láskyplný domov si užila.

mariva
06.01.2024 4 z 5

Pěkný příběh z dávné historie Anglie, sympatické postavy hlavních hrdinů, které si každý musel oblíbit.

Ewe291
10.11.2023 5 z 5

Mam rada ten pocit, ked citam knihu po XYZ krat a vzdy tam objavim nieco nove a vzdy mi to pride akoby som ju citala po 1.krat. Takze za mna nemam knihe co vytknut len mozem odporucit aj ked viem ze kniha nesadne kazdemu ale mne teda skvele

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Dar lásky v seznamech

v Právě čtených2x