Flash: Zkrotit bouři přehled

Flash: Zkrotit bouři https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/415636/bmid_flash-zkrotit-bouri-InR-415636.jpg 3 22 22

DC komiksový komplet série

FLASH: ZKROTIT BOUŘI Původně vycházelo jako Flash: Nejrychlejší muž na Zemi #1-6, od srpna 2006 do ledna 2007 Během katastrofy zvané Nekonečná krize Bart Allen, dříve známý jako Impulse a Kid Flash, během pár minut zestárl o čtyři roky a vůbec si nepamatoval, jak ten čas strávil. Ve stejné době také náhle zmizel Flash společně se Zdrojem rychlosti dodávajícím schopnosti všem běžcům na Zemi. O rok později podivná nehoda vrátí Bartovi schopnosti všem běžcům na Zemi. O rok později podivná nehoda vrátí Bartovi schopnost fantastické rychlosti i ztracené spojení se Zdrojem. Nový Flash se však nechce podílet na rodinném odkazu a zoufale se snaží schopností zbavit. Dokáže však nechat za sebou i vlastní identitu? IMPULSE #1 Původně vyšlo v dubnu 1995 Bart Allen, nebo také běžec známý jako Impulse, se musí vypořádat s nebezpečnou skupinou průmyslníků a zároveň se přizpůsobit životu studenta na střední škole.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Flash: Zkrotit bouři. Přihlašte se a napište ho.

Luigi1
17.04.2024 3 z 5

Ni u tohoto komiksu jsem se moc nepotěšil

wullcann38
19.07.2021 3 z 5

Ach čekal jsem že v příběhu bude hlavní postava Barry Allen, ale zase nic.
Tentokrát je hlavní postava jeho vnuk Bart Allen.
Příběh nic moc, narážka na Spideyho byla celkem ,,Kulová".
Za mě:62%

hroubek
19.07.2019 4 z 5

Je docela ironie, že v DCKK nevyšel žádný příběh s nejznámějším Flashem Barry Allenem. Na druhou stranu pokud budou vycházet takové příběhy jako je Zkrotit bouři, tak mě to tolik nevadí. Chápu proč Zkrotit bouři nesedne spoustě čtenářům. Opět to hodně vychází z toho, že nemáme načteno, je tam velká mytologii kolem běžců a propojení se Zdrojem rychlosti, a k tomu postava Barta Allena, na kterého je potřeba si zvyknout. Ale víte co?? Mě to sedlo a parádně jsem se bavil. Příběh má spád a líbil se mi. Ke konci se tam objeví trochu více linek, které by si zasloužily další pokrčovaní a nebo nějaké zakončení. Samotné vypořádání se záporákem mohlo být lepší a osudovější. Starší komiks s Impulsem byl hodně super, a moc dobře chápu proč měl takovou popularitu. Za mě tedy spokojenost.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Flash: Zkrotit bouři v seznamech

v dalších seznamech1x