Dceřina kletba přehled

Dceřina kletba https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/527783/bmid_dcerina-kletba-65708ac4b49c8.jpg 4 279 279

Starý zločin si žádá nové oběti. Od autorky hitu Vodník. Poručík Tomáš Vyskočil má velký problém. Je blonďatý, rafinovaný a odhodlaný pořádně mu zavařit. Zatímco se Tomášovo manželství ocitá v ohrožení, je uprostřed Příbrami nalezen těžce podchlazený opilec, který po pár hodinách v nemocnici umírá. Taková smrt by kriminálku mohla nechat v klidu, kdyby se ovšem dotyčný nedávno nezmínil, že mu někdo usiluje o život. A tak se Tomáš s kolegou Honzou Richterem pouštějí do vyšetřování zločinu, po jehož vyřešení nikdo netouží.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Dceřina kletba. Přihlašte se a napište ho.

gordon13
14.05.2024 5 z 5

Moc pěkná krimi a ještě z domácího prostředí. Autorka mě velmi
potěšila svým talentem a produktivitou. Držím palce k další tvorbě!

Racík
11.05.2024 5 z 5

V krátké době autorčina druhá kniha a opět to bylo dobré čtení. Klasická detektivka, vyšetřování, trocha rodinných problémů sympatických vyšetřovatelů, napínavý příběh. Jde to i bez krutostí a bestiálních popisů. I když to v knize nenajdete, krutosti je v ní i tak dost. A k tomu opět ta spojitost s Erbenovou baladou! Dceřina kletba! Výborný nápad!

rimanka
09.05.2024 5 z 5

Skvělá detektivka. Nemohla jsem se odtrhnout, neotřelé téma, příjemně česká, atmosféra výborně popsaná. Nová Klevisova na scéně. Těším se na všechny budoucí knihy této autorky.

10 nejčtenějších knih (duben)

15.04.2024

Žebříček 10 nejčtenějších knih (březen)

15.03.2024

Žebříček 10 nejčtenějších knih (únor)

15.02.2024

Více souvisejících novinek je uloženo v archivu.

Kniha Dceřina kletba v seznamech

v Právě čtených17x