Zápisník smrti 4 přehled

Zápisník smrti 4 https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/126544/bmid_zapisnik-smrti-4-UOa-126544.jpg 5 383 383

Death Note série

Zjevení druhého Kiry zkomplikovalo už tak nelehkou situaci vyšetřovacího týmu. Na pozvání L vstupuje do týmu i Light. Rychle se mu podaří dešifrovat skutečný význam zprávy svého následovníka. Co přinese střetnutí dvou vlastníků Zápisníků smrti?

Komiksy Thrillery Fantasy
Vydáno: , Crew

Death Note, Vol. 4: Love , 2003

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Zápisník smrti 4. Přihlašte se a napište ho.

ariannpHm
11.02.2024 5 z 5

(SPOILER) Pecka. L už je velmi blízko ke svému cíli,byla ale škoda Misy Amane. Už jsem jí začínal mít rád a oni jí vymažou paměť. Přesto 10/10

trudoš
28.08.2023 4 z 5

Jak mě předchozí svazek bavil kvůli skvěle rozehrané partii dvou stejně inteligentních protihráčů, kteří se vzájemně snaží trumfnout, tak tenhle díl na to naopak dojel. I když se představí nová postava, která ve hře způsobí takřka dámský gambit, celý příběh se vlastně točí kolem toho stejného - jeden se snaží přechytračit druhého, ale zároveň se bojí učinit jakkoliv agresivní tah, ze strachu, aby to pro něj neznamenalo šach mat. Geniální detektiv sice slušně vede, ale padouch mu zdárně sekunduje, takže na konci čtvrté knihy jsme zase tam, kde na začátku. Zároveň mě trochu mrzí, že pro objevení nového problému se chvílemi zapomíná na ten starý.
V tomhle díle mi jednoduše chyběla akce, autoři si v podstatě jen připravují půdu pro další zvraty, přičemž některé z nich jsou trochu okaté, jiné zajisté překvapí. A třebaže jsem z celé řady stále nadšen, začínám se bát, že tenhle status quo potrvá až do jedenáctého dílu. Doufám, že se pletu, protože dosud byla tahle série jen a jen ohromující.

LadyCharlene
20.07.2023 5 z 5

4. díl se mi hodně líbil. Víc než 3. Misa sice byla otravná a v realitě byste se s ní potkat nechtěli, natož, aby se do vás zamilovala, ale líbilo se mi, jak dokázala Lighta vykolejit. Akorát mi nesedí přítomnost smrtonošky. Je úplně jiná než Rjúk, na němž (snad všichni) milujeme jeho nezúčastněnost, jeho škodolibost, to, že celá situace vznikla jen proto, že se jeden smrtonoš neskonale nudil... Rem je taková upjatá...
Vtipné, napínavé, mrazivé.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Zápisník smrti 4 v seznamech

v Právě čtených4x
v dalších seznamech6x

vraždy zfilmováno studenti manga policie zločiny

Tsugumi Ohba
japonská, 1962