Čas karmínu přehled

Čas karmínu
https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/508531/bmid_cas-karminu-env-508531.jpeg 4 59 59

Rudá Tygřice Ana se vrátila do Cyrilie. V zemi, jež bývala jejím domovem, však vládne temnota. Císařovna Morganya drtí Spřízněnce i obyčejné lidi železnou pěstí. Anini spojenci byli rozprášeni a pomoc od povstalecké skupiny Rudých plášťů je v nedohlednu. A nejhorší ze všeho je, že Ana ztratila svou schopnost ovládat krev. Bez ní netuší, kým vlastně je a zda dokáže Morganyu porazit. Konečný souboj je však nevyhnutelný – a v sázce je osud celého císařství.... celý text

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , CooBoo

Crimson Reign , 2022

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Čas karmínu. Přihlašte se a napište ho.

andrejci
23.12.2023 4 z 5

No rozhodně lepší než druhý díl. Ale i tak to nebylo nic převratného.
Co se mi líbilo, tak bylo střídání různých úhlů pohledu. Rozhodně to děj trošku oživilo. Rozhodně mi, ale vadil styl psaní. Poslední díl a nic velkolepého se nedělo.
Celá série je podle mě zajímvá, ale chtělo by to lépe zpracovat. Všechny 3 díly jsou za mě průměr. Nápad a svět není špatný. Ale jak říkám dalo by se to lépe zpracovat.

klarka009
23.09.2023 4 z 5

Přišlo mi, že díl od dílu to bylo slabší a slabší. V knize se kapitoly střídají z pohledu tří postav. Anny, Ramsona a Linn, kterou jsem si i s Kaisem velmi oblíbila. Dočkáte se spousty politikaření, akce, ale na mě málo romantiky :-/
Celkově tato série nebyla vůbec špatná, i když první díl jasně vede. Ten byl opravdu skvělý a s tímto se nedá vůbec srovnávat. Jsem zvědavá čeho se od autorky ještě dočkáme :)

Alíček83
14.06.2023 3 z 5

Po prvním díle jsem nevěděla, jestli se pouštět do dalšího. Tak jsem to udělala, že jsem přeskočila 2. díl a šla rovnou na 3. :-) A mě přišlo, že mi nic neuteklo. Hned od začátku jsem se chytala, takže dobrý. Ana mi v tomhle díle přišla dobrá, všechno dopadlo tak jak mělo, žádné překvapení. Obětovali ty, kteří nebyli zas tak důležití. Knížka se, ale četla dobře, i když jsem měla někdy problém se začíst.

Všechno, co jsme ztratili, Dny rozhodnutí a další knižní novinky (10. týden)

05.03.2023

„Nejhorší přízraky člověka pronásledují v jeho vlastní mysli. “

Kniha Čas karmínu v seznamech

v Právě čtených1x