Zrada rodu Trnhoffů přehled

Zrada rodu Trnhoffů
https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/358790/bmid_zrada-rodu-trnhoffu-n85-358790.jpg 4 58 58

Dědictví rodu Trnhoffů série

< 2. díl

Ve vypálených ruinách panství rodu Trnhoffů nastalo opatrné příměří. Po životě stráveném ustavičnými pokusy zabít svého sourozence se totiž dvojčata Felix a Leontýna rozhodla přestat bojovat. Leontýna si našla nové kamarádky a zkouší se věnovat úplně normálním aktivitám, jako je třeba holčičí pyžamová party. A její bratr dokonce randí s řezníkovou dcerkou! Když se ovšem na panství zničehonic objeví zapomenutý strýček Harry a dojde k celé řadě téměř smrtelných „nehod“, zdá se, že je vražda opět na pořadu dne… Že by se Felix s Leontýnou vrátili ke starým způsobům? Anebo stojí za zradou rodu Trnhoffů někdo docela jiný?... celý text

Pro děti a mládež Pohádky
Vydáno: , Mladá fronta

The Thornthwaite Betrayal , 2016

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Zrada rodu Trnhoffů. Přihlašte se a napište ho.

Roněnka
24.03.2024 5 z 5

První díl jsem ještě nečetla, ale zjistila jsem, že to moc nevadí. Kniha se mi líbila i když se na konci z několika postav vyklubali trochu takoví šílenci. To mi přišlo tak nějak zbytečné, ale jinak dobrý.

Týna24
16.08.2021 5 z 5

Už je to déle, co jsem četla první díl, takže si ho moc nevybavuji. Ale i když jste nečetli první nemusíte, kniha Vám poví nejdůležitější okamžiky, skvělý příběh, nečekala bych že se tam stane tolik katastrof.

Cernakocka09
07.02.2021 5 z 5

První díl mě hrozně bavil tak jsem si přečetla i druhý. NAPROSTO ÚŽASNÉ !!! Ještě lepší než první díl řekla bych. Určitě doporučuji všem co četli první díl :-D

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Zrada rodu Trnhoffů v seznamech

v dalších seznamech1x