Den na Kallistó přehled

Den na Kallistó https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/17629/bmid_den-na-kallisto-wyw-17629.jpg 4 31 31

Výběr z Veisových knižně publikovaných povídek. obsahuje detektivní povídky, sci-fi a mnohé další

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Den na Kallistó. Přihlašte se a napište ho.

MartaPear
03.05.2024 3 z 5

Kniha sice poprvé vyšla v r. 1976, já jsem ale četla vydání z roku 1989, takže možná mírně upravené oproti původní verzi. Hned na třetí stránce mě zaujal povzdech: „Kde jsou ty časy, kdy ještě NEBĚŽEL čtvrtý televizní kanál“…
Jinak je to ale hezky „ujetý“, halucinogenní, sci-fi, fantasy či jak to nazvat výběr povídek z různých autorových knih spojených příhodami jednoho snad fiktivního chlápka. Přitom lze všechno zasadit stejně do třeba do sedmdesátek jako do dneška, vlastně mluví o nás – tehdy i dnes. Bavila jsem se!

Radous79
28.02.2020 3 z 5

Šest měsíců, in ulna si dovedu představit jako super biják. Nejlepší povídka z celé sbírky. Zbytek průměrné scifi.

Vidlička
20.06.2019 2 z 5

Sem tam dobrý nápad a námět na přemýšlení, ale mě prostě připadal autorův styl psaní nudný... Neurazilo - nenadchlo.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Den na Kallistó v seznamech