Deník pána démonů #01 přehled

Deník pána démonů #01 https://www.databazeknih.cz/img/books/76_/7695/denik-pana-demonu-7695.jpg 4 61 61

Deník pána démonů série

Bohové a démoni vedou nekonečnou bitvu a za bojiště jim slouží říše smrtelníků. Jak už to ve většině dlouhodobých svárů bývá, na důvodech již dávno nezáleží - nenávist se stala smyslem života. Ale pověst praví, že se objeví někdo, kdo mezi bohy a démony nastolí harmonii. Vstupuje Raenef, vysoce urozený démonický dědic, třebaže on sám se ke dvoru příliš nehodí. Král démonů pověří ušlechtilého a moudrého démona-učitele Eklipse, aby Raenefa dostal do správné démonské formy. Raenef je černou ovcí démonického dvora, nevyzná se v magii ani v královské etiketě. Jeho přátelství s Eklipsem však brzy přeroste vztah žáka a učitele. V tomto svazku jsou i dva příběhy navíc: Křišťálové srdce a Terra.... celý text

Literatura světová Komiksy Fantasy
Vydáno: , Talpress

Demon Diary, vol. 01 , 2004

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Deník pána démonů #01. Přihlašte se a napište ho.

Kate18
20.02.2022 4 z 5

Raenef se má stát novým pánem démonů, Eklips je jeho démonem-učitelem. Nebude to mít se svým svěřencem jednoduché.

katie1698
25.01.2019 5 z 5

Raenefův příběh je bez debaty nejchaotičtější jaký jsem kdy četla :D Všechny díly jsem si naprosto zamilovala.

HiNataLi
17.10.2013 5 z 5

Moje zamilovaná manhwa. Je to již dlouho co jsem Deník pána démonů zahlédla poprvé, ale byla to láska na první pohled. Kombinace úžasné kresby a poutavého příběhu si mě rychle získala a na Raenefa a Eclipse nedám dopustit.
Co se první knížky samotné týče, je v porovnání vidět, že se autor příběhu liší, ale to kvalitě na ničem neubírá. 2 krátké příběhy vzniklé spoluprací Kary se Soome Lee, jsou tragické, ale o nic méně úžasné.
Abych to neukončila na tragické notě, ve zpětném kontextu mě rozesmálo, že dokonce i překladatele zmátla genderová identita jisté rytířky. ;)

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Deník pána démonů #01 v seznamech

v Právě čtených1x
v dalších seznamech1x

rytíři reinkarnace démoni manhwa (Korea)

Autorovy knížky

Chi Hyong Lee