Deník staré paní přehled

Deník staré paní
https://www.databazeknih.cz/img/books/59_/5907/bmid_denik-stare-pani-XR0-5907.jpg 4 89 89

Oblíbená česká socioložka a publicistka napsala kdysi tento „deník“ jako praktickou pomůcku pro ty, kdo se ocitají na prahu stáří, i pro ty, kteří s nimi toto období prožívají. Pro knižní vydání v Kalichu jej však podstatně přepracovala a doplnila. Do krátkých deníkových zápisků „staré paní“ vtělila své bohaté zkušenosti a znalosti problémů, které toto období života nese s sebou, a v meditacích „hlavní osoby“ nabídla i jejich možná pozitivní řešení. Knížka bude nepochybně povzbuzením a pomocí všem „postiženým“ jednotlivcům i rodinám.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Deník staré paní. Přihlašte se a napište ho.

Cestovatelka136
15.05.2024 5 z 5

Jedna z motivačních pěkných knížek pro seniory, sice útlá, ale bohatá svým obsahem, napsaná uznávanou odbornicí, znalou problematiky stáří i života samého. Dotýká se otázek stárnutí, nemoci, smrti, soužití generací mladých a starých členů rodiny, přátelství ve stáří, aktivního života, smyslu života, používá mnoho citátů a odkazů na knihy vhodné pro seniory a nejen pro ně.

Renatka11
17.03.2024 4 z 5

Čtivý, moudrý a inspirativní návod  na to, jak bojovat s vrtochy staří, svým egem, a svou pohodlnosti a jak co nejdéle žít aktivním životem. Autorka nenásilně zdůrazňuje udržení nebo zlepšení dobrých vztahů s nejbližší rodinou a přáteli a nalézání smyslu a radosti v maličkostech a v pomoci druhým. Přestože je Deník cílený spíš na starší generaci, jsem ráda, že jsem se k němu dostala už teď a nejspíš se k němu později ještě vrátím.

mira399
23.05.2022 5 z 5

Krásná knížka, plná moudra a laskavosti. Myslím, že by tuhle knížku měli všichni dostávat automaticky do schránek, pokud mají v rodině někoho dříve narozeného. A v s odchodem do důchodu znovu :-) Paní Šiklovou jsem měla moc ráda a jak se mi líbil její projev na živo, tak i knížka nebyla zklamáním.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Deník staré paní v seznamech

v Právě čtených2x
v dalších seznamech1x