Deníky ze Severní Koreje přehled

Deníky ze Severní Koreje https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/524439/mid_deniky-ze-severni-koreje-653a35fd141fd.jpg 4 59 59

Právě jste otevřeli moje přepsané deníky ze Severní Koreje. Chtěla bych vás předem malinko upozornit. Nečekejte erudovaný text, literární klenot ani podrobný popis Pchjŏngjangu. Jsou to myšlenky 23leté holky, která jela poznávat Mekku totalitního systému. A ruku na srdce, v tu dobu velmi naivní.

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Deníky ze Severní Koreje. Přihlašte se a napište ho.

JHoralka
16.04.2024 3 z 5

Zajímavá kniha. Nečekala jsem nic velkého. Jsem spokojená.

Teea
30.03.2024 3 z 5

Asi jsem čekala něco jiného, ale kniha je určitě zajímavá, díky délce se krásně přečte v jeden den.
Kniha vám dá dost chvílí děkovat za to, kde to vlastně žijeme.

Zuzvil
15.03.2024 3 z 5

3,5* Tenký sešitek obsahující deníkové zápisky mladé koreanistky, která se v letech 2011 a 2012 dostala na studijní pobyt (vždy jeden měsíc) do Severní Koreji. Není to žádná vysoká literatura, jsou to opravdu zápisky, které jsou ale o to cennější, protože jsou autentické, upřímné a otevřené. Celkově autorku ráda čtu a téma mě zajímá, takže jsem si s chutí přečetla i tyto deníky. K přečtení určitě můžu doporučit.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Deníky ze Severní Koreje v seznamech

v Právě čtených1x